Чому українці зберігають свій бюджет в іноземній валюті

Чому українці зберігають свій бюджет в іноземній валюті
Зміст:

Відкладання коштів з метою зберігання – це стандартне рішення для забезпечення фінансової безпеки. Проте українці відкладають не тільки гривню. Більше 100 мільярдів вони зберігають саме в доларовому еквіваленті, не кажучи вже про євро, злоті та іншу валюту. Майже кожна доросла людина в Україні так чи інакше знайома з обміном валют. Такі фінансові операції широко затребувані з багатьох причин. Великий попит призвів до розростання мережі обмінних пунктів, збільшення кількості приватних осіб, що надають подібні послуги. На сьогодні в багатьох українських сім’ях певна частина бюджету зберігається саме в іноземній валюті. В чому переваги такого рішення, розглянемо нижче.

Причини купівлі іноземної валюти

Придбання іноземної валюти можливо як в банках, так і в інших офіційних компаніях, таких як КітГруп. На сайті https://obmin24.if.ua/ представлені не тільки курси обміну, а й певна аналітика, відходячи з якої можна стежити за зміною ринкового курсу. Тому прагнучи до найбільш вигідного придбання валюти, варто звертати увагу на статистику та стежити за графіком курсу.

Актуальність придбання доларів США, євро, польських злотих чи інших валют частіше за все обґрунтована наступними причинами:

  • інфляція гривні;
  • необхідність виїхати в іншу країну;
  • придбання автомобіля, квартири, офісу;
  • поповнення банківського рахунку;
  • розміщення іноземної валюти на депозит;
  • сплата за товар, привезений з іншої країни;
  • робоча поїздка закордон;
  • приватні розрахунки.

Інфляція

Щорічна інфляція гривні турбує багатьох українців. Національна валюта поступово втрачала в ціні і в попередні роки до військового конфлікту, а повномасштабна війна започаткувала ще більшу кризу економіки. Тому, розглядаючи більш стабільну та кращу економічну ситуацію в інших країнах та аналізуючи ризики, люди обирають іноземні валюти для захисту від інфляції.

Іноземна валюта для бізнесу

Необхідність в іноземній валюті обґрунтована і потребами бізнесу. Компанії переважно тримають свій бюджет у долара США та євро. Витрати на оренду приміщень, закупівлю товару, оплату послуг закордонних партнерів, а також прагнення до зменшення впливу інфляції на бізнес часто реалізується саме за допомогою коштів в іноземній валюті.

Поїздки закордон

Військові, моряки та й прості українці періодично виїжджають за кордон. Знаючи про можливу поїздку в майбутньому, зручно купити валюту заздалегідь, бо з часом гривня стає тільки дешевшою і придбання доларів. злотих чи фунтів вийде в більшу суму.

Переваги купівлі іноземної валюти в КітГруп

Обираючи компанію, яка надає вигідні умови придбання валюти, можна значно зекономити кошти. Так, оцінивши курс на сайті https://obmin24.if.ua/eur-uah, можна впевнитись у тому, що кращої ціни не знайти у будь-якому іншому обміннику і тим паче в банках та у приватних продавців валюти. Крім того, компанія пропонує такі валюти, як злотий, фунт стерлінгів, шведський франк, а також прямий обмін між євро та доларом. Звертаючись сюди, можна розраховувати на цілковиту конфіденційність та лояльні умови за будь-якої суми операції.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
01.03.2024
Додано
01.03.2024
Переглядів
283
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Основні напрямки роботи клініки репродуктивної медицини «Матері Клінік»
Проблеми із заплідненням були завжди. Не завжди були способи їх рішення. Сьогодні такі проблеми вирішу...
23.04.2024
205
Розвиток казино онлайн у контексті інновацій
За останні роки світ азартних ігор зазнав значних змін. Ці зміни пов’язані не лише з появою та стрімки...
23.04.2024
205
Роль антибіотиків у лікуванні бактеріальної ангіни
Ангіна, відома також як гострий тонзиліт, є інфекційним захворюванням, яке характеризується запаленням...
23.04.2024
204