Угода користувача

Дата: 01.01.2023

Ці умови є юридичною угодою між Вами (далі – Користувач) та www.tarakan.org.ua (далі – “Сайт відгуків“), і регулює використання вами Сайту відгуків, а також продуктів, функцій, додатків, технологій та програмного забезпечення, які ми пропонуємо. Ці Умови використання застосовуються до веб-сайту www.tarakan.org.ua, розташованому за адресою https://www.tarakan.org.ua

ПЕРЕД ПЕРЕГЛЯДОМ ЦЬОГО САЙТУ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ. ЯКЩО ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЬ З ЦИМИ УМОВАМИ, НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ЦЕЙ САЙТ.

​Загальні положення

 1. Адміністрація сайту визначає правила поведінки на ньому та залишає за собою право вимагати їх виконання від відвідувачів.
 2. Незнання правил не звільняє від необхідності виконання. Розміщення будь-якого контенту (текст, фото, відео) на сайті автоматично означає Вашу згоду з цими правилами та з необхідністю їх дотримання.
 3. Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за збитки, понесені внаслідок використання чи невикористання його інформації та сервісів.
 4. Ви приймаєте Умови за допомогою Сайту відгуків, у разі незгоди Користувача з будь-яким із положень Угоди, Користувач не має права використовувати Сайт відгуків і зобов’язаний припинити використання сайту

Використання сайту

Сайт відгуків дозволяє вам переглядати контент лише для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали Сайту відгуків, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп’ютерних мережах забороняється.

Правила розміщення відгуків та коментарів

 1. Забороняється розповсюджувати спам або розміщувати фіктивні відгуки з метою підвищення або зниження рейтингу.
 2. Забороняється розміщувати або наводити посилання на зміст сексуального характеру або такий зміст, де вживаються нецензурні вирази.
 3. Забороняється розміщувати або наводити посилання на утримання злобного чи загрозливого характеру.
 4. Забороняється розміщувати або наводити посилання на пошкоджені файли, файли, що містять віруси, “троянських коней” або інші шкідливі засоби, які можуть завдати шкоди комп’ютерам користувачів.
 5. Забороняється розміщувати будь-які матеріали, що порушують авторські або інші права на інтелектуальну власність.
 6. Забороняється видавати себе за іншу особу чи фіктивно асоціювати себе з іншою особою чи організацією.
 7. Забороняється порушувати чинні закони та норми.
 8. Забороняється використовувати коментарі для рекламних цілей.
 9. Забороняється використовувати ненормативну лексику.

Сайт відгуків залишає за собою право перевіряти та видаляти відгуки та коментарі, які порушують вищезазначені умови.

Ми можемо видалити контент, який ви опублікували на Сайті відгуків, щоб порушити ці положення, і, якщо застосовно, можемо вжити заходів щодо вашого облікового запису з причин, описаних нижче. Ми також можемо відключити ваш обліковий запис у разі систематичного порушення прав на інтелектуальну власність інших людей.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій і призначені лише для ознайомлення. Сайт відгуків не гарантує точності та повноти матеріалів, що надаються на цьому Сайті.

Сайт відгуків у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, які надаються на Сайт відгуків. У разі застаріння матеріалів та послуг на Сайті відгуків не зобов’язується оновлювати їх.

Сайт відгуків за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Ми не гарантуємо, не схвалюємо і не несемо відповідальності за будь-який продукт або послугу, яка рекламується або пропонується користувачам через Сайт відгуків або за будь-яким гіперпосиланням на сайті.

Ми не будемо жодним чином контролювати будь-які операції між Вами та сторонніми постачальниками товарів чи послуг, фактична угода резервування та купівлі-продажу полягає безпосередньо між продавцями та покупцями.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст рекламних матеріалів та інформаційних статей, відгуків, коментарів та блогів користувачів, які розміщені на сторінках сайту, а також за наслідки їх публікації та використання.

Використання та розкриття інформації

Сайт відгуків може використовувати дані, зібрані за допомогою Сайту відгуків для поліпшення змісту Сайтів відгуків, для його доопрацювання відповідно до переваг Користувачів Сайту відгуків, для маркетингових і дослідницьких цілей, і для будь-яких інших визначених цілей. Крім того, Сайт відгуків має право публікувати контент на сторонніх сервісах.

З метою вирішення проблем описаних у відгуках або коментарях, а також для боротьби з накруткою негативного іміджу адміністрація сайту може надавати доступ до інформації про користувачів третім особам (IP-адреса, адреса електронної пошти, а також ім’я профілю).

Заключні положення

Діяльність адміністрації Сайту відгуків здійснюється відповідно до законодавства України. Будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення розглядатимуться виключно у порядку, передбаченому законодавством України.

Умови цієї Угоди можуть бути змінені адміністрацією сайту в односторонньому порядку. Текст чинної Угоди доступний за адресою https://www.tarakan.org.ua/uk/polzovatelskoe-soglashenie/