Earn на EXMO.com: як отримати пасивний дохід з криптовалюти

Earn на EXMO.com: як отримати пасивний дохід з криптовалюти
Зміст:

Бажаєте легко отримувати щомісячну винагороду з біткоїна, ефіру, солани, тезера та інших популярних криптовалют? Дізнайтеся, як скористатися програмою Earn на EXMO.com, щоб ваші активи працювали на вас.

Earn дозволяє отримати максимум від ваших криптовалютних інвестицій. Ось лише кілька переваг, які надає ця програма:

  1. Можливість отримувати додаткову вигоду від криптовалют: з Earn вам буде нараховуватись стабільна щомісячна винагорода за розміщення BTC, USDT, USDC, ETH, DAI та інших популярних активів у пулах DeFi-кредитування.
  1. Простий процес отримання винагороди: ви отримаєте її автоматично після закінчення 30-денного періоду підписки на розміщення активів. А для тих, хто бажає мати її регулярно, є функція автоматичного продовження.
  1. Можливість отримувати підвищену винагороду за EXMO Coin (EXM): маючи на балансі нативні токени EXMO.com ви можете збільшити свою винагороду за Earn-підписки на інші активи.

EXMO.com vs конкуренти

Як видно з таблиці, за даними на 4 квітня 2024 року відсоткові ставки на EXMO.com значно перевищували ставки від інших популярних централізованих криптобірж.

Крім того на EXMO.com діє спеціальна пропозиція для новачків, яка передбачає винагороду у розмірі 65% на рік за перший місяць підписки на стейблкоїни та до 10% на рік за перший місяць підписки на ефір (діє до кінця квітня 2024 року).

Але високі ставки не єдина перевага! Програма Earn від EXMO.com також вирізняється зручним інтерфейсом і максимальною безпекою для наших трейдерів. Ми допомагаємо кожному з легкістю отримувати високі винагороди, ставлячи в пріоритет їхню безпеку.

Звідки беруться винагороди?

Біржа EXMO.com встановила стратегічне партнерство з провідним DeFi-протоколом Gearbox Protocol, який дозволяє отримувати пасивний дохід шляхом безпечного укладання угод з позиками активів. Дохід також генерується завдяки співпраці з такими провідними DeFi-протоколами, як Aave, Compound, MakerDAO і т.д. EXMO.com переказує їм кошти користувачів, які оформили підписки у межах програми Earn, та раз на місяць нараховує їм отримані від протоколів винагороди. Біржа забезпечує високий рівень контролю та безпеки на кожному етапі цього процесу.

Як почати заробляти з програмою Earn

Долучитися до Earn та почати отримувати винагороду дуже просто! Достатньо зробити всього кілька кроків.

  1. Увійдіть або створіть акаунт на EXMO.com. Реєстрація займає всього кілька хвилин!
  2. Поповніть баланс криптовалютою або купіть бажані монети в декілька кліків зі своєї банківської картки у розділі «Купити криптовалюту».
  3. Виберіть бажаний актив для програми Earn. EXMO.com пропонує різноманітні підписки з привабливими ставками, тому ви легко знайдете ту, яка підійде вам найбільше.
  4. Підтвердіть свою участь у програмі, а вже через місяць на вас чекатиме перша винагорода.

Які є ризики?

Звісно, варто пам’ятати, що ризики завжди і всюди. Тож, як і при будь-яких інших інвестиціях, слід зважати на ключові фактори, що впливають на прибутковість активу, як-от волатильність чи загальна ситуація на ринку криптовалют. Проте прозорість та безпека користувачів пріоритет біржі EXMO.com. Тому будьте певні, що ваші кошти надійно захищені провідними галузевими технологіями.

Долучайтесь до програми Earn на EXMO.com вже сьогодні, аби не проґавити унікальну можливість максимізувати потенціал своїх криптозбережень. Earn на EXMO.com коли крипта працює на вас!

Автор
Олег Таранов
Оновлено
29.04.2024
Додано
29.04.2024
Переглядів
258
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що подарувати коханому чоловікові? 
Деякі рішення даються нам важко. Наприклад, вибрати який-небудь сюрприз-подарунок для коханого чоловік...
19.06.2024
203
Забезпечення водою підприємств – буріння промислових свердловин
Видобуток підземних вод шляхом буріння свердловин є однією з важливих сфер, що забезпечує житлові буди...
17.06.2024
210
Вироби з гарбуза – 25 ідей поробок в садочок
Осінь — це пора року, яка приносить нам багатство яскравих кольорів і різноманіття природних матеріалі...
17.06.2024
207