Специфіка проведення тендерних закупівель грецьких горіхів на Prozorro

Специфіка проведення тендерних закупівель грецьких горіхів на Prozorro
Содержание:

Грецький горіх вважається важливим продуктом в раціоні людей. Проте їх можуть їсти далеко не всі. Наприклад він заборонений для вживання діабетикам. Загалом за день здорова людина має з’їдати до 5 ядер на день. Для більш вікових громадян ця норма зменшена до 2-3. 

Враховуючи такі норми, державні закупівлі цього продукту проходять не дуже часто. Однак об’єм в них достатньо великий. Відповідно брати участь в них можуть не всі компанії.

Більшість господарств, що працюють в цій сфері, зосереджені на інших продуктах. Тому вони втрачають можливість додаткового і доволі непоганого заробітку на таких тендерних закупівлях. Потрібно лише добре розібратись в специфіці таких закупівель та зрозуміти, що до грецьких горіхів майже немає особливих вимог. 

В чому особливості тендерних закупівель грецьких горіхів

Загалом закупівля грецьких горіхів  на Prozorro проходить разом з іншими овочами та фруктами. Закуповують їх кілограмами і великою перевагою даного продукту є те, що він знаходиться в одному з таких лотів. Якщо замовник бачить, що одна компанія пропонує цілий лот і в ньому є грецькі горіхи, то скоріше за все саме з цією компанією вони будуть співпрацювати. 

Подібні закупівлі доволі вигідні для фермерських господарств. З їхньою допомогою закриваються постачання на суми від 250 тисяч гривень. Звісно, грецькі горіхи займають не найбільшу долю в цій сумі, але саме вони пропонуються найменшою кількістю підприємств. 

А завдяки тендерам на Prozorro компанії можуть бути впевнені в тому, що закупівля пройде на відкритих та чесних торгах і переможцем стане саме той, хто запропонує найкращу ціну. 

Процедура закупівель грецьких горіхів

Якщо проаналізувати всі останні закупівлі грецьких горіхів, то можна побачити, що їх замовляють державні установи різного профілю. Отже попит на них є, але він невеликий, проте стабільний. Для компаній, що займаються продажем грецьких горіхів, виділяють наступні кроки для отримання контракту з державною установою:

  • проходження реєстрації на сайті Prozorro;
  • авторизація у власному кабінеті;
  • пошук за допомогою фільтрів необхідних закупівель;
  • створення власної оферти;
  • очікування завершення тендеру. 

По факту його завершення буде зрозуміло, чи вдалось компанії перемогти. Переможцем стане той, хто запропонує найменшу вартість постачання. Проте варто пам’ятати, що організатор також додатково перевіряє всі дані по компанії. Якщо буде виявлено будь-які махінації, або якість товарів буде нижчою від замовлених, то від послуг переможця відмовляться.

Далі обирається компанія, яка надала другу найкращу оферту і так доки не буде обраний переможець. Якщо жодна компанія не змогла надати товари якості, що вказав організатор, тендер вважається неуспішним та буде проведений заново. Проте в цьому разі варто очікувати внесення змін до деяких позицій.

Висновки

Тендерні закупівлі грецьких горіхів проходять в якості одного з лотів для різних установ. Поки більшість компаній звертає увагу на фрукти та овочі, відсутність даного продукту в оферті може призвести до втрати всього контракту. Тому компаніям варто виходити на закупівлі з повним лотом вказаних продуктів.

На Prozorro всі закупівлі відбуваються чесно та відкрито. Кожен учасник може побачити, чому саме його пропозиція не змогла перемогти. У власному кабінеті вони можуть подавати скарги у випадку, якщо побачать порушення з боку організатора. Також вони можуть до проведення тендеру вказати на помилки з боку замовників і для цього не потрібно проводити особисті зустрічі. 

Автор
Олег Таранов
Обновлено
08.04.2024
Добавлено
08.04.2024
Просмотров
282
Время на чтение
мин
Поделиться

Комментарии

Ваша оценка:

Другие записи

Перейти в блог
Преимущества покупки цветов в интернет-магазине DonPion
Выбирая цветы, важно отдавать предпочтение профессиональным магазинам, где представлены свежие, аромат...
24.05.2024
206
Как устроен насос для обратного осмоса
Насос для систем обратного осмоса — это устройство, которое используется для повышения давления воды, ...
24.05.2024
207
Квадроциклы 4х4: непревзойденная проходимость и универсальность
Если вы ищете квадроцикл, способный справиться с любыми препятствиями и обеспечить максимальную проход...
24.05.2024
209