Житомир: Кафе

Бар
Бургерна
Кавʼярня
Кафе
Кондитерська
Онлайн ресторан
Паб
Піцерія
Ресторани
Суші
Фаст-Фуд
Назва
Місто
Адреса
Категорія
Рейтинг
Житомир
улица Покровская, 6А, Житомир, Житомирская область, Украина, 10001
4.5
Житомир
улица Киевская, 76-78, Житомир, Житомирская область, Украина, 10000
4.9
Житомир
улица Шевченко, 15, Житомир, Житомирская область, Украина, 10000
4.9
Житомир
улица Ивана Кочерги, 3, Житомир, Житомирская область, Украина, 10002
4.2
Житомир
улица Большая Бердичевская, 31 б, Житомир, Житомирская область, Украина, 10002
4.6
Житомир
улица Небесной Сотни, 25, Житомир, Житомирская область, Украина, 10000
4.4
Житомир
улица Витрука, 9, Житомир, Житомирская область, Украина, 10000
4.6
Житомир
улица Шевченко, 107, Житомир, Житомирская область, Украина, 10001
4.4
Житомир
Житомир, пл. Полевая 8
4.7
Житомир
Житомир, пл. Бердичевская 11
4.5
Житомир
Житомир, ул. Михайловская 14
4.6
Житомир
Соборная площадь, 6, Житомир, Житомирская область, Украина, 10000
4.4
Житомир
Житомир, ул. Саенко 152а
4.7
Житомир
Соборная площадь, 5/1, Житомир, Житомирская область, Украина, 10002
4.9
Житомир
Житомир, ул. Киевская 77
4.2
Житомир
Житомир, пер.1-Сенный 4
4.6
Житомир
улица Победы, 68/1, Житомир, Житомирская область, Украина, 10001
4.5
Житомир
Житомир, ул. Михайловская 10
4.6
Житомир
Житомир, ул. Киевская 77
4.4
Житомир
улица Киевская, 21, Житомир, Житомирская область, Украина, 10000
4.2
1 2 3
Зміст:

У Житомирі, як і у більшості міст нашої країни, добре розвинений готельно-ресторанний бізнес. Найбільша частка відвідувачів приходиться на маленькі заклади, такі як кафе, тому що вони мають зручне розташування та помірні ціни. Чи не кожна людина починає свій ранок з чашки кави на пару зі смачненьким тістечком, або у робочу перерву з радістю замовляє свій ланч у закладі. Як наслідок, тому і житомирські кафе користуються такою популярністю.

Атмосфера у житомирських кафе

У Житомирі, як і усюди, власники кафе турбуються про затишне облаштування своїх закладів, щоб гостям було комфортно, та виникало бажання повернутися до них знов. Після того, як ви увійдете у кафе, вас з гарною посмішкою буде зустрічати офіціант, або ви одразу, так би мовити, потрапите у «обійми» бармена за стійкою, якщо це невеличке приміщення. Якщо ви прийшли з дитиною, то можна не хвилюватися, що їй буде нудно. Зараз дедалі частіше розповсюдженими стають тенденції заохочування дітей до малювання у кафе, щоб дорослі мали змогу спокійно провести час. Деякі заклади можуть собі дозволити аніматорів, але це вже платна послуга і поки не дуже популярна. У більшості кафе можна почути гарні українські треки, а у деяких навіть грають справжні музиканти, тому проведення вільного часу за чашкою кави стає уже не таким нудним, як здавалось.

Розташування та графік роботи

Вулиця Велика Бердичівська славиться своєю довжиною, яка сягає понад 3 км, а тому вважається найдовшою вулицею Житомира. Левова частка усіх закладів розташована саме на ній. Такі популярні кафе, як Lampochka, Емоційка з’явилися у свій час саме тут. Також на цій вулиці знаходиться найбільше історичних будівель у місті, тому з вікна кафе можна спостерігати за чудовим видом, наприклад, будинок Дворянського зібрання. Без сумнівів, на такому фоні можна зробити гарні фото, не виходячи з кав’ярні. Найкращі кафе, за думкою місцевих, також розташовані на вулиці Київська. Не слід забувати, що Житомир це немаленьке місто, тому кафе тут достатньо на кожній вуличці.

У зв’язку з комендантською годиною більшість закладів працюють до 21:00 – 22:00, а деякі навіть до 20:00, наприклад, Львівська майстерня шоколаду. Тому щоб не було прикростей і ніхто не залишився без тістечка, слід враховувати цей графік роботи закладів.

Меню та ціни

Усе дедалі частіше кафе намагаються вводити нові страви у своє меню, щоб воно ставало більш різноманітним та вабило відвідувачів своєю незвичайністю, але не слід забувати й про класичні страви, які є майже у кожному житомирському кафе:

  • Ціна за салат, наприклад, Цезар колихається у середньому 150-220 грн;
  • Кавові напої, такі як лате та капучино – 40-55 грн;
  • Основні страви: пюре, суп та брускета обійдуться вам приблизно у 250-300 грн у цілому;
  • Десерти, в залежності від того, який ви замовите, можуть коштувати й від 55 грн за млинці у шоколаді, так і до 90 грн за шматочок чізкейка.

Варто зазначити, що у Житомирі працює правило розташування, тому якщо кафе у центрі, то більш вірогідно, що меню буде дорожчим. Недорогі кафе на будь-який смак та колір знаходяться трохи далі від центру, але й у них чимало цікавих страв за вигідними цінами. Наприклад, кафе Полясінка має чудові відгуки, славиться гарним місцем у рейтингу та на додачу до цього всього поєднує у собі меню з великою кількістю страв за помірною ціною.

Тому якщо вам треба швиденько перекусити, збадьоритися чашкою еспресо вранці чи гарно провести час з друзями – у житомирських кафе вам завжди будуть раді. І нагодують, і настрій піднімуть своїми смачними стравами та чудовим обслужуванням!

Telegram-канал