Обручки – чи існує мода на символи кохання?

Обручки – чи існує мода на символи кохання?
Зміст:

Ювелірні тренди змінюються з не меншою інтенсивністю ніж мода на взуття чи мейкап. Але, безперечно, встигати за всіма ювелірними новинками і складно і фінансово важкувато, бо ціна прикрас, як правило, висока і робити такі придбання «на кожен сезон» мало в кого вийде. Крім того, є прикраси, які взагалі мають бути осторонь моди чи трендів, бо купуючи їх, всі сподіваються, що це придбання одне на все життя.

Мова йде про обручки https://zlato.ua/uk/f-obruchky_dyzain-kiltsya/, які практично у всіх культурах і країнах використовуються не просто як ювелірний виріб, а як елемент традиційного обряду під час весілля. Молодята обмінюються обручками і тим самим якби «закріплюють» свій союз. Міняти обручки в залежності від моди не прийнято, тому краще обирати моделі більш класичні, які витримують і час, і трендові революції. Консультанти Злато вам в цьому допоможуть. Тим більше, що асортимент інтернет бутику постійно поповнюється. До речі, не варто перейматися визначенням «класичні», бо це не значить нудні, чи однакові, чи занадто прості та лаконічні. Обручки представлені на всі смаки, в різних дизайнах і стилях.

Концепція обручок

Довгий час обручка нареченої на 100% повторювала по дизайну обручку нареченого. Тобто прикраси відрізнялися тільки розмірами. Сучасні молодята віддають перевагу індивідуальності, тому вже нікого не дивує, що у нареченого обручка то класичне коло (опукле чи плоске), а у молодої – то шикарна корона чи ланцюжок у формі каблучки. Також популярними стали моделі, для декору яких використовуються коштовні камені. І нарешті, розширюють асортимент мануфактури за допомогою використання різних металів, сплавів і технологій обробки золота чи срібла.

Так обручки доступні як у золотому виконанні так і у срібному. Якщо висока ціна не лякає, вироби з платини теж присутні в колекціях ювелірних брендів. Якщо мова про золото (а для виготовлення прикрас використовується метал високої проби), то є можливість вибрати моделі в таких кольорових тональностях як:

  • Червоне (класичне рішення);
  • Жовте (для тих кого приваблює розкішне сяйво);
  • Рожеве (такі вироби припадуть до смаку любителям оригінальності);
  • Біле. Правда білий голд то не результат використання якогось сплаву, а ефект від нанесення родієвого покриття на метал.

Родієве покриття додає металу більшого блиску, також підвищує його зносостійкість і робить прикрасу безпечною навіть якщо у людини шкіра схильна до алергії.

Срібні моделі теж вражають різноманіттям, бо виробники використовують не тільки метал високої проби, але і такі техніки його обробки як покриття родієм і нанесення чорніння.

Дякуючи такому великому асортименту, кожна пара молодят легко зробить вдалий вибір і придбає обручки красиві, якісні, які сподобаються і йому і їй. Консультанти Zlato рекомендують для початку оцінити різні колекції, бо різні мануфактури пропонують унікальні рішення і кожна з серій має якусь свою особливість: чи то дизайн, чи декор чи ціну.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
21.09.2023
Додано
21.09.2023
Переглядів
268
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Огляд стоматології Смайл
Сучасна стоматологія дозволяє вирішити майже всі відомі проблеми з зубами. Завдяки брекетам можна ство...
02.03.2024
205
Огляд Лайм таксі у Києві
Знайти машину для поїздки буває непросто, особливо в годину пік. Але це не стосується Лайм таксі у Киє...
01.03.2024
237
Як працює обмін валют в Кіт Груп в Рівному
Більшість українців так чи інакше стикаються з необхідністю в купівлі та продажі іноземної валюти. Не ...
01.03.2024
208