Программування для дітей від Robocode

Программування для дітей від Robocode
Зміст:

Діти сьогодні тягнуться до гаджетів та дуже швидко освоюють техніку їх використання. Теж саме відноситься і до мов програмування, які надзвичайно легко даються маленьким розумникам, чого не можна сказати про людей старшого віку. Вивчати програмування слід вже зі школи. Таким чином дитина буде мати певні навички та навіть професію вже у старших класах. Однією з найважливіших мов сьогодення, яку сміливо можна вивчати першою, є python для дітей. Він використовується для навчання машин, створення web-застосунків та програмного забезпечення. Саме цю мову пропонує вивчити школа Robocode.

Школа робототехніки Robocode – що важливо знати

Звичайно, якщо людина з дитинства проявляє тягу до математичних наук, то програмування їй скоріш за все сподобається. Проте, що ж робити з тими дітками, які не прагнуть навчатуся, а тягнуться до іграшок? Школа robocode.ua розвіює сумніви батьків щодо того, чи зможе їхня дитина навчатись робототехніці. Найбільш точно дізнатись це можна, якщо відвести сина чи доньку на перше пробне заняття. Викладачі школи прекрасно розуміють, що важливою умовою успішного навчання є атмосфера у класі. Навіть якщо дитина ще маленька та не дуже проявила себе у математиці чи програмуванні, то якщо малечі сподобається на заняттях, то згодом вона почне тягнутися до знань та самостійно освоювати ті чи інші розділи науки. Відповідне навчальне середовище у Robocode буде цьому тільки сприяти.

Програма Robocode

Тут пропонується кілька напрямків навчання. Закінчивши школу, учень знатиме:

  • Фізику, математику, програмування. Адже ці базові науки є складовими більш деталізованих та складних технічних наук.
  • Базові мови програмування: Python, C++, C#, Processing, HTML, Java, CSS.
  • Embedded-програмування. Дозволяє в реальних умовах бачити та розуміти, як пов’язані між собою пристрої та код. Учні в реальних умовах вчаться об’єднувати в єдину систему різноманітні прилади та деталі.

Переваги Robocode

Вже з першого уроку діти вчаться програмувати та можуть після найпершого заняття продемонструвати це. Усі знання одразу ж після подачі закріплюються на практичних заняттях. Тому учні гарно запам’ятовують та розуміють принципи виконання різноманітних задач. Середній вік дітей, що вперше приходять до школи Robocode, складає 9-10 років. Тому до закінчення останнього класу вони вже будуть мати усі необхідні знання та навички, щоб успішно вступити до ВНЗ за фахом програмування.

Більш того, багато хто з дітей вже у 15 річному віці відкриває власні стартами. Це дуже важливо, адже дитяче сприйняття ще не має обмежень і цілеспрямовано йде до реалізації свого задуму. Такі спеціалісти затребувани на світовому ринку праці. Їх розшукують іноземні компанії, що прагнуть поновити свій колектив, взявши на роботу цілеспрямовану та гарно навчену людину.

Щоб дізнатися більше та уточнити час проведення занять, можна звертатись до сайту robocode.ua. Тут детально вказуються умови навчання та контактні дані школи.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
19.04.2024
Додано
19.04.2024
Переглядів
283
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що подарувати коханому чоловікові? 
Деякі рішення даються нам важко. Наприклад, вибрати який-небудь сюрприз-подарунок для коханого чоловік...
19.06.2024
203
Забезпечення водою підприємств – буріння промислових свердловин
Видобуток підземних вод шляхом буріння свердловин є однією з важливих сфер, що забезпечує житлові буди...
17.06.2024
210
Вироби з гарбуза – 25 ідей поробок в садочок
Осінь — це пора року, яка приносить нам багатство яскравих кольорів і різноманіття природних матеріалі...
17.06.2024
207