14 років весілля привітання – вітання до агатового весілля

14 років весілля привітання – вітання до агатового весілля
Зміст:

В цій статті зібрали для вас найзворушливі та найприємніші вітання на 14 років весілля. Тут ви знайдете найкраще привітання.

14 років подружнього життя – це агатове весілля. Камінь агат має магічні властивості, які оберігають своїх носіїв. Так само агат на 14 років весілля дарує подружній парі стійкість до стресів та невдач, оберігає від злих поглядів та зглазів, а також дарує безпеку всім членам родини.

Агатовий камінь

Обирайте собі найкраше привітання з 14 річницею весілля, копіюйте і відправляйте

Привітання з річницею весілля 14 років

З днем 14-ї річниці! Це день вашої річниці, дуже важливий і особливий день у вашому житті. Нехай щастя та процвітання будуть вашою долею завжди! Живіть довгим щасливим життям. Не забувайте ті дні, коли ви зустрічалися з дружиною до весілля, дорожите своїм партнером, як завжди, і щастя переслідуватиме вас.

Копіювати

14 років тому ви обидва вибрали одне одного для партнерства у житті. Нехай у цьому партнерстві ви зробите все можливе та розділите любов! З днем річниці весілля!

Копіювати

Дороге подружжя! Посилаю вам багато любові та щасливих думок під час цієї дивовижної віхи у вашому житті. 14-та річниця заслуговує на визнання, адже вона трапляється лише раз у житті.

Копіювати

Любі мої друзі! Я бажаю вам обом довгого життя у злагоді, що б не трапилося, постарайтеся не зламатися. Неважливо, що іноді здається щось важким, не здавайтеся і слідуйте за своєю мрією. З 14-ю річницею весілля!

Копіювати

Підтримка, любов, турбота і надія один на одного роблять шлюб таким добрим і міцним! І ви продовжуєте це робити. З річницею весілля, дорогі мої!

Копіювати

Коли я дивлюся на вас, то бачу кохання, турботу, дружбу, повагу та поміч. У вас це було всі 14 років. Бажаю вам так само провести наступні 14 років подружнього життя. А потім у 28 побажаю вам ще. З річницей 14 років весілля!

Копіювати

Милі мої діти! Я вас вітаю з агатовою річницей. Прошу вас бути щасливими і завжди розуміти один одного. Хай весь світ допомагає вам і оберігає вас.

Копіювати

14 років весілля привітання чоловіку

Я продовжуватиму дивитися на тебе з благоговінням і ніколи не перестану бути вдячною за твою присутність у моєму житті. З річницею, кохання моє.

Копіювати

Навіть маючи мільйони недоліків, ти ніколи не змушував мене почуватися менш досконалою. Зробивши тисячі помилок, ти завжди змушував мене почуватися краще. Я б ніколи не змогла віддячити тобі в цьому житті. Я дуже вдячна тобі і твоїй нескінченній любові. З 14-ю річницею, мій дорогий!

Копіювати

Незріле кохання каже: «Я люблю тебе, бо ти мені потрібний. Зріле кохання каже: «Ти мені потрібен, бо я кохаю тебе». З річницею, мій коханій!

Копіювати

З 14-річчям весілля мого найкращого друга та кохання всього мого життя. Я така вдячна за все, що ми зробили разом, і за дивовижне життя, яке ми збудували разом. Я не могла б просити про кращого партнера чи друга. Ми через багато пройшли разом, але що б не принесла нам життя, я знаю, що поки ми разом, ми впораємося. Я люблю тебе!

Копіювати

Я молюся, щоб наше кохання ставало сильніше з кожним днем. Я дякую Богові за те, що він вибрав мене як твою дружину і благословив нас 14 роками шлюбу. Я сподіваюся, що ми відзначимо ще багато років разом, радіючи та насолоджуючись життям та один одним.

Копіювати

Кажуть, згодом усе змінюється. Брешуть. Ми довели, що це твердження є невірним. Ти той самий люблячий чоловік, яким був у нашому ранньому шлюбі, і це те, що я люблю в тобі найбільше. Я люблю тебе і вдячна, що я твоя дружина. З 14 річницею нашого весілля!

Копіювати

У міру того, як ми стаємо старшими разом, у міру того, як ми продовжуємо змінюватися з віком, є одна річ, яка ніколи не зміниться. . . Я завжди продовжуватиму закохуватися в тебе. З 14-тою річницею весілля!

Копіювати

14 років весілля привітання дружині

Незважаючи на злети та падіння мого життя, ти завжди поряд. У тобі я знайшов свою дружину, кохану, партнера та найкращого друга назавжди. З Ювілеєм, люба дружино!

Копіювати

Ти тут, щоби зрозуміти. Ти тут, щоб дбати. Ти тут, щоби любити. Ти завжди поруч. Ти просто поряд, незважаючи ні на що. Я так вдячний за це. Дозволь мені любити тебе і бути твоїм чоловіком до кінця нашого життя. З 14-ю річницею, кохана!

Копіювати

Коли я одружився з тобою, я завжди знав, що колись ми разом досягнемо цього рубежу. І хоча моя любов до тебе зросла за ці роки, вона продовжує зростати разом із нами. Святкуємо нашу 14-ту річницю сьогодні та завжди.

Копіювати

Не має значення, скільки разів я казав тобі, що люблю тебе. Насправді я ніколи не втомлюся це говорити. Дякую за те, що була добра, співчутлива та терпляча зі мною усі ці роки. Вітаю тебе з 14 річницею від щирого серця.

Копіювати

Усі слова світу не могли б навіть почати описувати, як глибоко я люблю тебе, з першого моменту, коли я побачив тебе, до нескінченного биття серця, яке ти мені дала. Ти не тільки моє кохання, але ти моя душа. З 14-ю річницею, моя кохана!

Копіювати

Щодня, коли ми сваримося і сперечаємося, у мене може бути тисяча причин злитися на тебе, але я хочу, щоб ти пам’ятала, що в мене теж є мільйон причин тебе любити. З 14-ю річницею, кохана.

Копіювати

У нашому шлюбі може бути багато вибоїстих доріг та різних перешкод, але ми завжди стикалися з усіма труднощами разом. Ось чому наші стосунки такі міцні. Я люблю тебе всім життям. Я дуже щасливий бути твоїм чоловіком. Будь ласка, нехай це наше сімейне життя ніколи не закінчується. Вітаю тебе з 14 річницею від щирого серця.

Копіювати

14 років весілля – привітання у картинках

Які ще є річниці весілля

НазваРоків разом
Ситцеве весілля1 рік
Паперове весілля2 роки
Шкіряне весілля3 роки
Лляне (воскове) весілля4 роки
Дерев’яне весілля5 років
Чавунне (горобинове, кипарисове) весілля6 років
Мідне весілля7 років
Бляшане (макове) весілля8 років
Фаянсове весілля9 років
Рожеве (олов’яне) весілля10 років
Сталеве весілля11 років
Нікелеве (шовкове) весілля12 років
Мереживне (шерстяне) весілля13 років
Агатове весілля14 років
Скляне (кришталеве) весілля15 років
Весілля 16 роківНе відзначається
Олов’яне весілля17 років
Бірюзове весілля18 років
Криптонове весілля19 років
Порцелянове весілля20 років
Опалове весілля21 рік
Бронзове весілля22 роки
Берилове весілля23 роки
Атласне весілля24 роки
Срібне весілля25 років
Нефритове весілля26 років
Весілля Червоного дерева27 років
Весілля 28 роківНе відзначається
Оксамитове весілля29 років
Перлинне весілля30 років
Смагляве весілля31 рік
Весілля 32 і 33 рокиНе відзначаються
Бурштинове весілля34 роки
Коралове (полотняне) весілля35 років
Весілля 36 роківНе відзначається
Муслінове весілля37 років
Ртутне весілля38 років
Крепове весілля39 років
Рубінове весілля40 років
Весілля 41 рікНе відзначається
Перламутрове весілля42 роки
Фланелеве весілля43 роки
Топазове весілля44 роки
Сапфірове весілля45 років
Лавандове весілля46 років
Кашемірове весілля47 років
Аметистове весілля48 років
Кедрове весілля49 років
Золоте весілля50 років
Смарагдове весілля55 років
Діамантове (платинове) весілля60 років
Залізне весілля65 років
Благодатне весілля70 років
Коронне весілля75 років
Дубове весілля80 років
Червоне весілля100 років
Автор
Олег Таранов
Оновлено
24.01.2024
Додано
16.08.2022
Переглядів
22237
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Швидкомонтовані будівлі з металоконструкцій від LLENTAB
Сучасний світ потребує швидких та ефективних рішень. Це твердження стосується і будівництва, де час та...
20.02.2024
211
Як обрати і де купити гриндер
Гриндер - це незамінний інструмент для будь-якого шанувальника якісного подрібнення. Він не лише еконо...
17.02.2024
219
Нова ера доступності ремонту: від самостійного обслуговування до професійного сервісу в Apple Lab
У сучасному світі, де технології швидко розвиваються, з'являються нові можливості для споживачів підтр...
15.02.2024
223