Всі різновиди гідравлічних насосів у продажу «Гідромаркет»

Всі різновиди гідравлічних насосів у продажу «Гідромаркет»
Зміст:

Гідронасос є одним з різновидів обладнання, що працює на енергії рідинного потоку. Він здатний трансформувати механічне зусилля в гідравлічне, яке згодом передаватиметься на виконавчі механізми, тим самим запускаючи їх у роботу. Сучасний ринок пропонує споживачам величезну різноманітність даних механізмів під будь-які експлуатаційні умови. Це означає, що покупці зможуть підібрати відповідне для себе рішення для встановлення на техніку спеціального призначення, промислові верстати та механізми, у тому числі й ті, які працюють в інтенсивному та навантаженому режимі.
Познайомитися з різноманітністю гідронасосів, а також вибрати найбільш підходящу модель під різні експлуатаційні умови можна за посиланням. Все обладнання, представлене в каталозі товарів, відрізняється високою якістю, що гарантує тривалу та стабільну службу. На нього діють гарантії та є сертифікати відповідності.

Основні різновиди гідронасосів

Всі гідравлічні насоси, представлені у продажу на сучасному ринку, відрізняються між собою не лише технічними характеристиками, а й конструктивним рішенням. Саме конструкція агрегату і відповідає за те, в яких умовах може працювати та чи інша модель і з якими виробничими завданнями вона може справлятися.
Покупці «Hydromarket» зможуть придбати наступні різновиди гідронасосів:

  • Поршневий тип. Сюди відносять аксіально-поршневі та радіально поршневі моделі. Між собою вони відрізняються взаємним розташуванням валів. Обидва варіанти здатні видавати на виході досить високий тиск (32 та більше 40 МПа відповідно), але конструктивне рішення тут досить складне, що автоматично впливає на вартість обладнання та витрати на його обслуговування. На практиці широко використовуються як привід промислового обладнання, в тому числі пресів та інших потужних верстатів.
  • Шестерного типу. Досить прості у конструктивному плані механізми, що набули широкого застосування в техніці спеціального призначення, механізмах охолодження. Видають на виході тиск до 16 МПа, але плавність подачі масла залишає бажати кращого.
  • Пластинчастого типу. Ще такі агрегати називають лопатевими або шиберними. Можуть бути реверсивного на нереверсивного принципу дії, регульованими та нерегульованими. Зокрема регулювання забезпечується зміною положення ексцентрика. Тиск на виході тут рідко перевищує 20 МПа, що дозволяє використовувати агрегат в не особливо навантажених системах.
  • Гвинтовий тип. Ще їх називають шнековими, що зумовлено особливостями конструктивного рішення робочого елементу. В конструкції може бути передбачено кілька металевих роторів. Забезпечують рівномірну подачу масла. При цьому тиск на виході може досягати 30 МПа.

Хочемо звернути вашу увагу на те, що гідронасоси реверсивного типу здатні змінювати напрямок масла, що подається. Широке застосування отримали в зернозбиральній, дорожній, будівельній техніці. Моделі, в яких передбачена можливість регулювання витрати робочих потоків, добре покажуть себе при роботі в системах, де часто змінюватимуться робочі параметри.

Найкращі умови для замовлення гідронасосів в Україні

Компанія «Гідромаркет» – провідний постачальник різноманітного гідравлічного обладнання, систем і механізмів на території України Звертаючись сюди за покупкою гідравліки, ви отримуєте:

  • максимально лояльні та привабливі умови співробітництва, що обумовлено прямою співпрацею з виробниками, відсутністю націнок та переплат;
  • можливість придбати обладнання від провідних світових брендів, яке чудово покаже себе в робочому процесі, порадує тривалою та стабільною службою;
  • офіційні гарантії на всі моделі без винятку, а також сертифікати відповідності міжнародного зразка;
  • швидку доставку по всіх регіонах України, а також до країн Європи через розвинену мережу представництв;
  • професійна консультація та допомога у виборі найбільш підходящої моделі для себе.

Завдяки величезному розмаїттю моделей, представлених у каталозі товарів, а також можливості замовлення обладнання безпосередньо із заводів виробників, покупці «Hydromarket» обов’язково отримають ту техніку, яка найбільше відповідатиме як майбутнім робочим умовам, так і індивідуальним побажанням замовника. Консультації надаються менеджерами компанії у зручний для покупця час за телефоном або через онлайн-сервіси зв’язку. Самі вибирайте те рішення, яке буде найзручнішим для вас.
 

Автор
Олег Таранов
Оновлено
24.05.2024
Додано
24.05.2024
Переглядів
244
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що подарувати коханому чоловікові? 
Деякі рішення даються нам важко. Наприклад, вибрати який-небудь сюрприз-подарунок для коханого чоловік...
19.06.2024
202
Забезпечення водою підприємств – буріння промислових свердловин
Видобуток підземних вод шляхом буріння свердловин є однією з важливих сфер, що забезпечує житлові буди...
17.06.2024
210
Вироби з гарбуза – 25 ідей поробок в садочок
Осінь — це пора року, яка приносить нам багатство яскравих кольорів і різноманіття природних матеріалі...
17.06.2024
207