Який тип харчування найкращій для дітей?

Який тип харчування найкращій для дітей?
Зміст:

Багато молодих мам, починаючи свою пригоду з розширення раціону, стикаються з великою дилемою — купити дитяче пюре або готувати домашні обіди? З одного боку, нас спокушає зручність і швидкість подачі страв з баночок, але з іншого боку, готуючи самостійно, ми впевнені, що кладемо на тарілку дитині. То що ж вибрати?

Що міститься у баночці?

Інгредієнти для готового дитячого харчування постачаються лише з сертифікованих фермерських господарств. Рецепти створюються у співпраці з дієтологами, які точно розраховують, якими мають бути інгредієнти, щоб забезпечити дитину всіма необхідними поживними речовинами. В результаті, коли ми годуємо дитину готовими стравами, ми можемо бути впевнені, що наша дитина їсть здоровий обід, який забезпечує її необхідними вітамінами та мінералами.

Довгий термін придатності консервованої їжі

Нерідко мами стурбовані довгими термінами придатності, вказаними на етикетках готових страв. Цей страх пов’язаний з переконанням, що якщо продукт має дуже довгий термін придатності, то він неодмінно містить шкідливі консерванти.

У випадку зі стравами для наймолодших, термін придатності обумовлений способом приготування, який захищає продукт від розмноження бактерій. Обіди, що містять м’ясо або овочі, стерилізуються, тобто піддаються впливу температури понад 100°C під високим тиском. Фруктові заготівлі, з іншого боку, пастеризуються, тобто нагріваються до температури від 60°C до 95°C. Ці процеси запобігають розмноженню бактерій, відповідальних за псування продуктів, але в жодному разі не є шкідливими для дитини.

Домашня їжа

Ті, хто надає перевагу домашньому харчуванню, хочуть бути впевненими в тому, що потрапляє на тарілку їхніх дітей. Вони вважають за краще самі вирішувати склад, смак і консистенцію їжі, яку їм подають. Ще одним важливим аспектом є сам процес приготування їжі — символічне вираження материнської любові та турботи про добробут дитини. Зараз малюк ще не до кінця усвідомлює це, але з часом, коли він підросте і зрозуміє, він неодмінно із задоволенням з’їсть вечерю, приготовану мамою. Ще краще, якщо їжа буде схожа на ту, яку їдять батьки — малюк буде пишатися тим, що він такий же, як і дорослі, і бажання поїсти, ймовірно, збільшиться.

Їжа для алергіка

У сім’ї, де є маленький алергік, особливу увагу потрібно приділяти приготуванню щоденних страв. На щастя, в такому випадку у мами є вибір — вона може готувати їжу самостійно або завітати в онлайн супермаркет VizOK. Виявляється, виробники харчування для малюків підготувалися до такої ситуації, розробивши спеціальну лінійку продуктів, призначених для алергіків. В результаті в магазинах можна знайти обіди для малюків, які не можуть їсти молоко, яйця або глютен. Однак важливо завжди уважно читати етикетки продуктів, перш ніж давати дитині їжу.

Який би варіант не обрала мама, зрозуміло, що нею керуватиме турбота про свою дитину.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
01.02.2024
Додано
01.02.2024
Переглядів
278
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Як їсти хінкалі: 7 порад
Хінкалі — це не просто страва, це справжня грузинська легенда, що підкорила серця гурманів в усьому св...
23.04.2024
236
Як бланшувати овочі
Бланшування є одним з ключових методів збереження свіжості та поживних властивостей овочів. Від бланшу...
19.04.2024
249
5 причин обрати піцу в MA Pizza
Ця страва може здатися дивною та простою, проте піца набуває все більше прихильників по всьому світу. ...
19.04.2024
225