Символ козацького роду: як вибрати чоловічу вишиванку?

Символ козацького роду: як вибрати чоловічу вишиванку?
Содержание:

Вишиванки настільки закріпилися в моді, що вже вважаються не лише традиційним, а й класичним одягом. Кожен чоловік з гордістю носитиме її, демонструючи повагу до народу. Вишиті сорочки для хлопців у Vzhe-Vzhe мають попит, адже хто відмовиться від такої речі? Зробити вибір буде не просто, адже чоловіки ще ті привереди. Фахівці дають кілька порад, які допомагають вибрати найкращий варіант.

Що потрібно знати під час вибору?

У магазині https://vzhe-vzhe.com/hloptsyam/vishivanki/ пропонується великий вибір моделей. Якщо ви не знаєте, яка вам підійде, потрібно розібратися. Чинниками, що впливають на вибір, будуть:

  • Фасон – чоловічі сорочки не дуже різноманітні у фасонах. В основному це моделі вільного крою з декором манжет;
  • Розмір – якщо ви купуєте товар без примірки, то не варто орієнтуватися лише на розмір. Виберіть річ, яка вільно сидить на вас: визначте відстань між бічними швами та порівняйте з розмірною сіткою. В основному, всі магазини виставляють у каталог таблицю, тому з пошуком відповідного розміру проблем не буде;
  • Тканина. Найбільшою популярністю користується льон. Він пропускає повітря, забезпечує комфорт у спеку та радує якістю. Якщо ви шукаєте альтернативу, то можете вибрати бавовну з невеликим додаванням синтетики;

Здавалося б такі банальні речі, але вони впливають на правильність вибору. Вишиванка має бути комфортною та вписуватися в загальний стиль.

Колір та орнамент

Оскільки чоловікам не властиво любити яскраві кольори, традиційний одяг робиться у нейтральних кольорах: білий, сірий, блакитний, синій. Потрібно розібратися, яка кольорова гама в гардеробі краще. Якщо говорити про вишивку, то вона може бути машинною чи ручною. Другий варіант буде коштувати значно дорожче, тому що на виробництво речі потрібно більше часу. Якщо вам не важливо, як зроблена вишивка, то можна заощадити, і вибрати модель машинного виробництва.

Кожен орнамент має своє значення, але популярністю користуються геометричні візерунки та рослини. Вони символізують мужність та силу, тому чоловікові буде комфортно у такому одязі. Класичні вишиванки можуть поєднуватися із сучасним одягом, доповнюючи його. Наприклад, красиво виглядає вишиванка та піджак, або сорочка з джинсами. Варіантів комбінацій може бути багато, але кожна з них приверне увагу.

Кому підійде вишиванка?

Традиційний одяг стане незамінною річчю в гардеробі як дорослого чоловіка, так і дитини. З ранніх років важливо прищеплювати повагу до культури, тому маленькі українці мають мати класичну вишиванку. Можна вибрати класичні відтінки або більш насичені кольори. Пройшовши великий шлях у кілька сторіч, вишиванка залишилася символом українського народу.

Автор
Олег Таранов
Обновлено
30.06.2023
Добавлено
30.06.2023
Просмотров
302
Время на чтение
мин
Поделиться

Комментарии

Ваша оценка:

Другие записи

Перейти в блог
Как стать профессиональным барменом
Профессия бармена является одной из самых интересных и одновременно требовательных в сфере гастрономии...
04.10.2023
209
Выбор тканей от Textileinternational
Textileinternational предлагает широкий выбор тканей для различных целей, и выбор правильного материал...
02.10.2023
212
Курсы Телохранителей — что необходимо знать
Курсы телохранителей представляют собой важное направление в области безопасности и защиты личности. В...
02.10.2023
211