5 добрих фільмів для сімейного перегляду

5 добрих фільмів для сімейного перегляду
Зміст:

Ідеальний сімейний вечір для кожного матиме власний сценарій. Та часто хочеться відпочити, побути разом і отримати дозу позитивних емоцій. Без фільмів жахів, напруженої атмосфери, зайвих турбот і обов’язків.

У такі моменти найкраще — просто увімкнути фільм з хепі-ендом, а Реберня на Узвозі меню в Києві привезе вечерю на всю родину.

  1. «Хранитель часу», 2011.

Хуго став сиротою й тепер щодня заводить годинники на вокзалі Парижа і мешкає на горищі. Хлопчик непомітний для всіх торговців і натовпу. Він намагається полагодити старовинний механізм і знайомиться з власником майстерні, в якого поцупив деталі. Пристрій — нагадування про батька й безтурботні часи, коли Хуго жив у любові й постійно навчався.

Розгадка таємниць приведете хлопчика до нового життя. Полагодить він не тільки складний механізм, а й долю видатного режисера, який давно втратив надію.

      2. «Змішані», 2014.

Лорен і Джим познайомилися на побаченні наосліп, яке закінчилося катастрофою. Вони хотіли тільки одного: більше ніколи не бачитися. Однак, від долі втекти неможливо. У кафе Лорен і Джим переплутали кредитні картки, і після повернення їм обом запропонували путівку до Африки.

Яке ж здивування на них чекало, коли матір-одиначка та самотній батько з родинами зустрілися на іншому краю світу.

     3. «Кухар на колесах», 2014.

Карл Каспер був успішним шеф-кухарем, але скандал із блогером у ресторані зламав його кар’єру. Чоловік за лічені дні втратив усе, що мав. Замість пошуків нової роботи Каспер вирішує відкрити невелику закусочну в фудтраку. У помічники він бере 10-літнього сина.

Уперше вони проводять так багато часу разом. Каспер знаходить справжнє щастя у подорожах південними штатами з малим.

   4. «Пригоди Паддінгтона», 2014.

Позитивний і смішний ведмедик обожнює мармелад і знаходить пригоди на пустому місці. Він приїхав до Лондона з Перу, де його виховував дослідник тих країв. Паддінгтон хотів знайти нову сім’ю та потрапив до Браунів.

Лондон виявився зовсім іншим, ніж з розповідей вченого. Ведмедику доведеться вивчити багато нового й заодно навчити нову родину цінувати те, що вони мають.

     5. «Аліса в країні чудес», 2010.

Після перегляду ви зануритеся у світ дитинства, казок і будете посміхатися широко, наче Чеширський кіт. Аліса має не надто райдужне життя в реальності. Дивокрай для неї — місце зустрічі з фантастичними істотами, де можна бути собою. Нові друзі дівчини у небезпеці, й тільки Алісі до снаги здолати Червону королеву, яка рубає наліво й направо, та повернути трон і мир королівству.
Обирайте фільм під настрій і не забудьте замовити їжу онлайн з доставкою. Бо хто сказав, що відпочинок — це тільки ігри на свіжому повітрі, прогулянки чи поїздки? Провести вечір у колі родини з гарним фільмом і смаколиками — заняття, яке відновить сили і допоможе підтримати себе. Не відмовляйте собі у цьому пасивному відпочинку!

Автор
Олег Таранов
Оновлено
15.04.2024
Додано
15.04.2024
Переглядів
289
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що подарувати коханому чоловікові? 
Деякі рішення даються нам важко. Наприклад, вибрати який-небудь сюрприз-подарунок для коханого чоловік...
19.06.2024
202
Забезпечення водою підприємств – буріння промислових свердловин
Видобуток підземних вод шляхом буріння свердловин є однією з важливих сфер, що забезпечує житлові буди...
17.06.2024
210
Вироби з гарбуза – 25 ідей поробок в садочок
Осінь — це пора року, яка приносить нам багатство яскравих кольорів і різноманіття природних матеріалі...
17.06.2024
207