Коли потрібно звертатися до уролога?

Коли потрібно звертатися до уролога?
Зміст:

Система сечовиділення є однією з найважливіших у людському організмі. Будь-які відхилення в її роботі можуть свідчити про наявність серйозних проблем зі здоров’ям. У таких випадках важливо негайно звернутися до спеціаліста — уролога. Лікар уролог у Львові проведе діагностику, встановить діагноз та призначить ефективні методи лікування для найшвидшого покращення вашого стану. Розгляньмо основні симптоми, які вказують на потребу у консультації з цим фахівцем.

Урологічні симптоми, які не варто ігнорувати

Головними приводами звернутися до лікаря-уролога є наступне:

  • Часті та болісні сечовипускання. Якщо ви помічаєте збільшену частоту сечовиділення, особливо вночі, а також відчуваєте біль або печіння під час сечовипускання, це може бути ознакою інфекції сечостатевої системи та низки інших захворювань. Зокрема, уретриту.
  • Біль у нирках. Гострий, інтенсивний біль у нирках може бути зумовлений сечокам’яною хворобою нирок або іншими урологічними проблемами, і вимагає термінового медичного втручання.
  • Кров у сечі (гематурія). Цей симптом є ознакою різних захворювань: інфекцій, запалення сечовивідних шляхів тощо.
  • Проблеми з ерекцією. Порушення ерекції часто свідчать про урологічні або гормональні проблеми: простатит, аденому простати та інші.
  • Зміна кольору сечі. Якщо сеча змінює колір на незвичайний або має різкий запах, це може бути показником інфекції або іншої проблеми.
  • Пухлини в зоні сечового міхура або нирок. 
  • Порушення сечовипускання. Зокрема відчуття неповного очищення сечового міхура після сечовиділення, а також інші порушення сечовипускання можуть бути ознакою проблем з простатою або сечовими шляхами.

У клініці Medialt зауважують, що помітивши у себе хоча б 1 з перерахованих симптомів, варто звернутися до лікаря-уролога. Під час консультації фахівець збере анамнез, вислухає ваші скарги та виконає діагностику. Додатково уролог може взяти урогенітальний мазок. Залежно від симптоматики, вас можуть скерувати на додаткові обстеження: УЗД, уретроскопію, лабораторні аналізи тощо. Після отримання результатів діагностики лікар встановить діагноз та розпочне лікування. 

Не відкладайте візит до лікаря, оскільки своєчасне виявлення та лікування може значно покращити прогноз здоров’я. Окрім цього, дбайте про планові візити до уролога — відвідування цього лікаря є обов’язковим для чоловіків. Адже профілактувати будь-які проблеми зі здоров’ям — легше, ніж лікувати їх. Будьте здорові!

Автор
Олег Таранов
Оновлено
10.05.2024
Додано
10.05.2024
Переглядів
235
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Як вибрати відповідний буквар для 1 класу
Важливим моментом для підготовки дитини до школи є вибір правильного букваря для першокласника. Буквар...
30.05.2024
204
Комоди в сучасних вітальнях
Вітальня — кімната, у якій найчастіше приймають гостей, тому для неї купують спеціальні меблі. Це можу...
29.05.2024
208
Сучасні каміни для будинку
Каміни завжди були символом домашнього затишку, тепла та комфорту. Вони не лише забезпечують тепло, ал...
29.05.2024
204