Площа Незалежності: найкращі місця на майданчику та цікаві факти

Площа Незалежності: найкращі місця на майданчику та цікаві факти
Зміст:

Площа Незалежності (Майдан Незалежності) – це центральна площа Києва, столиці України. Тут є багато цікавих місць та пам’яток, які приваблюють туристів та гостей міста.

З будь-якої точки столиці сюди можна швидко та з комфортом дістатися на таксі. Є багато служб, у яких працюють ввічливі диспетчери та уважні водії. Дізнатися вартість таксі Київ у службі 838 можна в оператора по телефону або на сайті компанії.

Майдан незалежності: історія розвитку

Історія створення датується 1876 роком. Спочатку на місці площі був ринок. Пізніше тут побудували Міську думу, будівлю Дворянського зібрання, готель “Європейський” тощо.

1917 року її було перейменовано на площу Радянську, а 1935 року в центрі було встановлено пам’ятник Леніну.

У 1991 році після розпаду СРСР її перейменували на площу Незалежності. У 2004 році тут проходила Помаранчева революція, а в 2013-2014 роках Євромайдан.

Площа має овальну форму, у центрі розташований монумент Незалежності.

Навколо площі розташовані будинок із химерами, український дім, головпоштамт, готель “Україна”.

Площа – популярне місце для проведення важливих свят та урочистих заходів. Це відоме туристичне місце та символ незалежності України.

 Як і в Києві, дізнатися таксі Харків номер служби та тарифи можна в інтернеті на сайті транспортної компанії. Це зручний та комфортний спосіб пересування за умови звернення до надійної організації з гідною репутацією.

Цікаві місця на площі незалежності в Києві

Цікаві місця та визначні пам’ятки:

  • Монумент Незалежності. Це центральний монумент площі, який встановлено 2001 року. Складається з колони, на вершині якої розташована фігура жінки, що уособлює Україну;
  • Колона Небесної Сотні. Меморіал, присвячений загиблим під час Євромайдану, встановлений 2014 року. Складається з колони, на вершині якої знаходиться хрест;
  • Музей Майдану. Присвячений історії Євромайдану, відкритий 2014 року. У музеї представлені фотографії, відео, документи та інші експонати, що розповідають про події Євромайдану;
  • Будинок із химерами. Будівля в стилі модерн, побудована 1903 року. Відома своїми скульптурними прикрасами, що зображують міфічних істот. Нині в будівлі розташований Будинок профспілок;
  • готель “Україна”. Один із найвідоміших готелів Києва, побудований 1991 року і є однією з найвищих будівель у місті;
  • Головпоштамт. Будівля в стилі класицизму, побудована 1912 року, вона по праву вважається однією з найкрасивіших будівель Києва. Нині в будівлі знаходиться Головпоштамт України.

Інші цікаві місця – Маріїнський палац, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця” тощо.

Майдан Незалежності – це місце, де можна дізнатися про історію України, помилуватися архітектурою та відчути атмосферу міста.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
10.04.2024
Додано
10.04.2024
Переглядів
439
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що подарувати коханому чоловікові? 
Деякі рішення даються нам важко. Наприклад, вибрати який-небудь сюрприз-подарунок для коханого чоловік...
19.06.2024
203
Забезпечення водою підприємств – буріння промислових свердловин
Видобуток підземних вод шляхом буріння свердловин є однією з важливих сфер, що забезпечує житлові буди...
17.06.2024
210
Вироби з гарбуза – 25 ідей поробок в садочок
Осінь — це пора року, яка приносить нам багатство яскравих кольорів і різноманіття природних матеріалі...
17.06.2024
207