Стратегія Рулетки

Стратегія Рулетки
Зміст:

Досвідчені головорізи знають, що на стрілянину ніколи не приносять ніж. З цієї причини ви повинні бути готові, приступаючи до гри в рулетку. Це означає, що вам потрібно заздалегідь оцінити свою гру, зрозуміти правила, попрактикуватись, мати стратегію гри в рулетку і знати, коли слід піти.

Вибір типу колеса рулетки: американське, європейське або французьке

Перш ніж почнемо говорити про стратегії гри в рулетку, важливо спочатку охопити всі основи. Хоча більшість людей гадають, що для створення монстрів потрібні тільки м’язи, насправді для цього потрібні й мізки! Чи не вірите нам? Подивіться на таких бандитів, як Карло Гамбіно, Лакі Лучано та Тоні Аккардо!

Тому ознайомтеся з відмінностями коліс рулетки, перш ніж грати в онлайн казино Космолот Україна. На високому рівні виділяють три основні типи:

  • Американська рулетка
  • Європейська рулетка
  • Французька рулетка

Першим кроком є ​​рішення, у яку з них ви хочете грати. Тип рулетки, який ви виберете, впливатиме на правила та процес гри, тому він є важливим.

Колеса європейської та французької рулетки

Європейська рулетка та французька рулетка складаються з 37 кишень, розділених на 18 червоних, 18 чорних і зелену (0) кишені. Основна відмінність полягає в тому, що французька рулетка має два додаткових правила, які можуть значно знизити перевагу дому. Перший називається En Prison (У в’язниці) і La Partage (Поділ), і обидва застосовуються, коли м’яч падає в зелену лузу.

Перший блокує ставку гравців на наступне обертання, яке повертається їм, якщо їх наступна ставка виграє. Останній повертає половину ставки гравця. Перевага дому становить лише 1,35% у французькій рулетці, але 2,7% у європейській рулетці.

Колеса американської рулетки

Американська рулетка трохи відрізняється від європейської рулетки, оскільки має додаткову зелену кишеню (00). Це недолік для гравців. Що ще гірше, гравці потребують компенсації за нижчі коефіцієнти. Загалом краще уникати американської рулетки на користь інших видів рулетки.

Цінні поради для гри в онлайн рулетку

Ми впевнені, що ви не знали, що гравці, включно з нашою родиною в Cosmolot, використовують одну з кількох стратегій рулетки. Однак перш ніж «кинутися до зброї», пам’ятайте, що жодна система не є ідеальною, оскільки будинок завжди має перевагу. Тому для визначення найкращої стратегії гри в рулетку потрібні методи проб і помилок.

Проте, деякі кроки можуть допомогти гравцям збільшити шанси на перемогу в довгостроковій перспективі:

  • Виберіть французьку або європейську рулетку для нижнього краю палати
  • Завжди переконайтеся, що ВПГ гри в рулетку є якомога нижчим
  • Вважайте, що зовнішні ставки мають нижчі виплати, але кращі шанси на виграш
  • Уникайте бічних ставок, оскільки вони мають більші переваги
  • Історична статистика виграшних кишень цікава, але не має прогностичного значення
  • Навіть у «Хрещеного батька» може бути вихідний, тому будьте готові піти

Що потрібно знати, вибираючи найкращі стратегії рулетки

Ми вже надали цінні поради щодо гри в онлайн-рулетку. Однак ми все ще повинні поговорити про стратегії рулетки. Але що таке стратегія рулетки? По суті, це система управління готівкою, яка може допомогти «гангстерам» керувати своїми грошима, але це не гарантія!

Отже, що робити новозеландському «гангстеру»? На щастя, якщо одна стратегія не працює, ви можете спробувати одну з кількох інших. Далі ми включили чотири поширені стратегії гри в рулетку.

Кілька слів про рівні ставки

Оскільки більшість стратегій рулетки зосереджені на рівних грошових ставках, важливо зрозуміти, що вони собою представляють. Це зовнішні ставки з виплатою 1:1, включаючи червоне чи чорне, парне чи непарне, високі чи низькі. Гравці мають 47,4%-48,7% шансів правильно вгадати.

Дві основні категорії стратегій рулетки

Стратегічну рулетку можна розділити на прогресивну та непрогресивну категорії. Однак прогресивні стратегії є найпопулярнішими та мають більшу різноманітність.

Стратегії рулетки з позитивною та негативною прогресією

Можна далі розділити на негативну та позитивну прогресію. Різницю між ними легко зрозуміти. Стратегія позитивного прогресу передбачає, що гравці збільшують свою ставку після виграшного раунду. Ідея полягає в тому, щоб продовжити виграшну серію з більшими ставками.

З іншого боку, стратегія негативного прогресу вимагає від гравців збільшити ставку після програного раунду. Хоча це може здатися нелогічним, ідея полягає в тому, що гравець може швидше оговтатися від програшу.

Отже, що гангстеру робити? Що ж, немає правильного чи неправильного підходу, оскільки ніхто не гарантує успіху. Обидва мають переваги та недоліки, тому окремі гравці Нової Зеландії мають вибирати своїх фаворитів. Далі ми розглянемо чотири типові системи прогресування:

Стратегія рулетки D’Alembert

Система Д’Аламбера є прикладом стратегії негативного прогресу. Він менш агресивний, ніж деякі інші стратегії негативного прогресу, такі як Мартінґейл. Стратегія базується на ряді чисел. Гравець збільшує свою ставку на одну одиницю після виграшу та зменшує її на одну одиницю після програшу.

Припустімо, ваша остання ставка становила 10 новозеландських доларів, а ваша одиниця – 1 долар. Якщо ви програєте свою наступну ставку, наступна ставка збільшується до 11 новозеландських доларів. Якщо ви виграєте, ваша наступна ставка зменшується на 1 до 9 новозеландських доларів.

Стратегія рулетки Мартингейл

Якби нам довелося вибрати найвідомішу стратегію парних грошей, Мартінгейл був би нею! Це ще одна негативна система прогресування з вищим плюсом, ніж D’Alembert, але також і більш суттєвим мінусом. Це також одне з найпростіших для розуміння.

Після програного раунду гравець повинен подвоїти свою наступну ставку. Так, наприклад, гравець із початковою ставкою 21 гривня, який програє, подвоює свою наступну ставку до 42 гривні. Однак після виграшного раунду гравець повертався до початкової ставки. Таким чином, якщо вони зробили ставку 42 гривні на наступну ставку та виграли, наступна ставка повернеться до базової суми у 21 гривню.

Хоча ця стратегія може допомогти надзвичайно швидко відновити втрати, вона також може прискорити втрати під час тривалої серії програшів.

Стратегія рулетки Labouchere

Labouchere — ще одна система негативного прогресу, заснована на ряді чисел, які визначає гравець. Однак для цього потрібно трохи попрацювати, тому ви захочете відкласти бейсбольну біту, напівавтомат чи автомат, і взяти ручку та папір.

Щоб визначити серію чисел, потрібно врахувати ціль щодо прибутку. Наприклад, ви вибрали шестизначний ряд чисел 1-2-3-4-5-6. Це означає, що цільовий прибуток становить 441 грн [₴(21+42+63+84+105+126)].

У вашому першому раунді ваша ставка дорівнює сумі першої та останньої цифр у вашому номерному ряді. Тобто ₴(21+126) = ₴147. Після програшу в першому раунді до серії додається додаткове число, що дорівнює вашій попередній ставці: 21+42+63+84+105+126+147. Повторіть попередній розрахунок, щоб отримати нову ставку, тобто ₴(21+147) = ₴168. Якщо ви виграєте раунд із новою ставкою в 169 гривень, видаліть перше й останнє число серії та обчисліть нову ставку, тобто новозеландські долари (42+126) = 168 грн.

Стратегія рулетки Фібоначчі

Фібоначчі — це стратегія рівних грошей, заснована на системі негативної прогресії. Як і Labouchere, він використовує числову послідовність для визначення ставки. Кожне число в ряду є сумою двох попередніх чисел. Хоча це просто, це допомагає мати ручку та папір.

Ідея така; перейти вліво до наступного числа в серії після програшу. І навпаки, після перемоги перейдіть праворуч до попереднього числа в серії. Для прикладу розглянемо наступний ряд чисел: 0+1-2-3-5-8-13-21. У цьому сценарії гравець почав би зі ставкою 21 гривня. Якщо гравець виграє першу ставку, ставка залишається на рівні 21 гривні, оскільки перше число в послідовності дорівнює 1. Якщо гравець програє, наступна ставка збільшиться до 42 гривень, а потім до 63 гривень, якщо гравець знову програє.

Непрогресивні стратегії ставок у рулетці

На відміну від прогресивних стратегій рулетки, непрогресивні стратегії передбачають дотримання однієї ставки замість збільшення чи зменшення її після виграшу, чи програшу. Це пов’язано з більшим ризиком, хоча це спірно. Що не викликає суперечок, так це те, що систему набагато легше зрозуміти та реалізувати.

Непрогресивна стратегія рулетки Джеймса Бонда

Названа на честь вигаданого британського шпигуна автором Яном Флемінгом, ця стратегія використовує підхід фіксованих ставок в одиницях, кратних 20, розділених на три різні типи ставок. Наприклад, частка в розмірі 20 новозеландських доларів буде розділена таким чином:

  • Спред 14 новозеландських доларів на кожне високе число 19-36
  • 5 новозеландських доларів на шестилінійну ставку на числа 13-18
  • Одиночна ставка 1 новозеландський долар на номер 0

Ідея цієї стратегії полягає в тому, що ви охопили 25 із 37/38 чисел, приблизно 2/3 (67%) усіх можливостей. Теоретично гравець виграв би 2 із 3 разів. Однак, як відомо кожному гангстеру, теорія і практика не завжди йдуть рука об руку.

Стратегія непрогресивної рулетки олл-ін

Якщо ви достатньо сміливі, щоб скористатися стратегією непрогресивної рулетки «Олл-ін», у вас або великі койони, або бажання смерті. Як випливає з назви, це азартна гра «все або нічого», у якій ви ризикуєте всім своїм банкролом, зробивши одну рівну ставку. 

Ця стратегія не для пересічного новачка чи знайомого. Тому, якщо ви не Дон або Кум ​​з глибокими кишенями, краще подумайте двічі.

Критерії, що впливають на стратегію рулетки

Хоча існує багато стратегій гри в рулетку, деякі з них можуть бути недоступні, якщо гравець з Нової Зеландії не відповідає одному або декільком критеріям. Найкраща стратегія для рулетки суб’єктивна, без гарантії успіху. Однак найкраще дотримуватися системи, яка вам зручна та дає позитивні довгострокові результати.

Обмеження ставок на столі для рулетки

Банкрол гравця є найважливішим фактором, що впливає на стратегію рулетки. У результаті таблиця з низькими лімітами ставок може бути непрактичною для систем прогресування. Це особливо вірно, коли необхідна ставка зростає до суми, що перевищує ліміт столу. Тому враховуйте ліміт столу вашої улюбленої гри в рулетку, якщо ви збираєтеся використовувати стратегію.

Вибір колеса рулетки

Як ми пояснили вище, існує три основні колеса рулетки: американська, європейська та французька. Кожна з них має різну перевагу, що виникає внаслідок додаткової (00) лузи або правила, яке застосовується, коли м’яч падає в (0) лузу. Якщо вибір – американська або європейська рулетка, ми рекомендуємо грати в останню, щоб отримати кращі шанси в поєднанні зі стратегією.

Варіанти ставок на рулетку

Рулетка — це щось більше, ніж навіть зовнішні ставки. До них відносяться ставки на стовпці та дюжини з виплатами 2:1. Не кажучи вже про численні внутрішні ставки з верхньою виплатою 35:1 (одинична ставка). Деякі ігри в рулетку також мають іподроми, які пропонують ще більше варіантів ставок. Інші пропонують додаткові ставки з набагато більшими виплатами.

На жаль, більшість систем рулетки призначені для рівних ставок із виплатою 1:1. Тому вони можуть бути менш ефективними або зовсім неефективними, якщо ви не робите ставку на червоне/чорне, непарне/парне або високе/низьке. Звичайно, є кілька винятків, як-от стратегії Джеймса Бонда або стратегії «Олл-ін».

Останнє слово

Передбачати, в яку лузу впаде кулька рулетки — все одно, що намагатися передбачити, якого гангстера поб’ють наступним! У рулетці, як і в житті мафії, завжди розумно працювати важко! Тому знайте правила та стратегію рулетки, виявляйте можливості, будьте готові та знайте, коли ризикувати.

Пам’ятайте, що дилер у рулетку завжди має туза в рукаві через його перевагу. Це означає, що жодна стратегія не може гарантувати довгострокового успіху. По-перше, передбачити лузу, в яку впаде м’яч, неможливо, оскільки це на 100% випадково. Крім того, оскільки кожна система має недоліки, вона матиме відповідні плюси та мінуси.

Зрештою, гра в онлайн-рулетку має приносити задоволення. Проте, вам не обов’язково займатися «бізнесом утилізації відходів», щоб досягти певного успіху в Cosmolot Casino.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
23.11.2023
Додано
23.11.2023
Переглядів
311
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Айлін: значення та походження імені
Ім'я Айлін — це ніжне та мелодійне ім'я, яке привертає увагу своїм незвичайним звучанням. Воно має баг...
26.04.2024
216
Руслана: значення імені
У світі, де панують ніжність і чарівність, ім'я Руслана виривається з шаблонів, немов левиця з джунглі...
25.04.2024
221
Марат: значення та походження імені
Ім'я Марат має багату історію та цікаве значення. У цій статті ми розглянемо походження імені, його тл...
24.04.2024
229