Кафе у місті Трускавець

Фільтри
Назва
Адреса
Середній чек
Переглядів
Рейтинг
Трускавец, ул. Тараса Шевченко 2 500 798 4.9/5
Трускавец, ул. Владимира Ивасюка 3А 551 734 4.6/5
Трускавец, ул. Суховоля 14 395 827 4.2/5
Трускавец, ул. Карпатская 2 364 708 4.2/5
Трускавец, ул. Стебницкая 17 375 784 4.8/5
бульвар Торосевича, 23А, Трускавец, Львовская область, Украина, 82200 443 677 4.8/5
Трускавец, ул. Суховоля 14-16 402 746 4.2/5

👀 Другие категории в городе Трускавець

Які заклади є у місті.
Бар
5
Кавʼярня
1
Кафе
7
Піцерія
1
Ресторани
120

📝 Что можно добавить?

Зміст:

Трускавець – популярне, мальовниче курортне місто в Україні, що на Львівщині. Перше, що приходить на думку почувши його назву, це мінеральна і оздоровча джерельна вода. Саме завдяки своїм цілющим і корисним водам, Трускавець є одним з найпопулярніших курортних міст України.

Часто, запитуючи  у людей за кордоном, що вони знають про Україну, у відповідь чуємо – Буковель і Трускавець. Не дивно, бо люди з усього світу приїжджають, щоб побачити неймовірну цілющу красу нашої Батьківщини і привести тут в порядок душу й тіло.

Трускавець, який він?

Трускавець розташований в такому місці, що межує з багатьма джерелами, які відрізняються від інших в першу чергу чистотою та багатим вмістом цілющих властивостей.

Як би не було, а славиться місто джерельних вод не тільки ними. Насправді у цьому місті можна відвідати:

  • палац культури,
  • музеї,
  • кінотеатри,
  • розважальні клуби,
  • бібліотеки,
  • дельфінарій.

Завдяки таким можливостям, там буде цікаво не тільки дорослим і літнім людям, а й молоді. Тому важко знайти сім’ю в Україні, яка не відпочивала у Трускавці.

Завдяки розвиненій інфраструктурі, цікавій історії та низці туристичних можливостей, про курорт там можна почути тільки яскраві емоції та чудові відгуки.

Трускавецькі кафе

Звісно, у Трускавці не так багато кав’ярень, як у культурній столиці України – Львові, але вони не менш красиві та затишні, а персонал в них такий же привітний та усміхнений.

Кафе Трускавця приємно вражають прямо з порогу, адже назви більшості з них створені не зі запозичених англійських слів, а взяті з нашої української мови, наприклад:

  • Борода,
  • Калина,
  • Солохина Кухня та інші.

Багато з кафе відносно нові, бо відкриті вони були, можна вважати, зовсім недавно.

Існує стереотип про завищені ціни у подібних курортних містах, але у Трускавці досить великий вибір як готелів, так і кав’ярень, тому можна з легкістю знайти недорогі заклади. І це не може не радувати, адже кожна людина може дозволити собі відпочинок і чашку ароматної кави зранку, а до кави в меню обрати смачний сніданок або тістечко.

Кафе – душа міста

Збираючись на відпочинок з сім’єю, кожен починає цікавитися думками інших людей про вибране для відпустки місце, читає відгуки, дивиться фото і робить висновки.

Про славнозвісну воду можна знайти мільйони думок, мільйони досліджень, так само й про готелі, бо це найпопулярніша сторона туристичного містечка. Важко знайти про маленькі кафе та кав’ярні, бо їхня кількість не така велика, але насправді туристу хочеться не тільки побачити популярні місця, а й, так би мовити, зазирнути в саму душу міста. А де, як не в кафе, можна по-справжньому усвідомити весь колорит та атмосферу міста, адже тільки там приймуть з душею, огорнуть справжнім теплом і посмішкою.

В будь-якій обраній кав’ярні, точно зможете насолодитися не тільки запашною кавою, а й свіжою солодкою випічкою, запропонованою в меню.

Йдучи до кафе в Трускавці, ви опиняється на крок в загадковій українській культурі. Чому загадковій? Бо інтер’єр там виконаний в давніх українських традиціях, це якнайкраще показує закордонним туристам душу нашого народу, а українцям нагадує про їх культуру, щось рідне і близьке.

Не можна не згадати гостинність персоналу, яка теж немало важлива для загальної думки про заклад.

Також зустрічаються кафетерії в сучасному українському стилі, де ви можете випити чай зі смачненьким київським тортом.

Усе це: і запашна кава, і привітні люди, і історичні атмосферні вулички – чекає на вас в гостинному місті Трускавець.

Навіть не думайте вагатися, обираючи це місто для своєї незабутньої відпустки.