Комплексна система моніторингу вантажного транспорту

Комплексна система моніторингу вантажного транспорту
Зміст:

Вантажоперевезення переважно здійснюється за допомогою автомобільного транспорту. Незалежно від того, наскільки великий, небезпечний або швидкопсувний вантаж, автотранспорт є найбільш прийнятним і вигідним у більшості випадків. Щоб максимально вберегти вантаж з погляду фізичної та фінансової безпеки, використовують спеціальні моніторингові системи. Вони дозволяють контролювати розташування конкретного транспорту завдяки особливим пристроям та програмам.

Однак система відстеження – це не просто GPS Tracker для встановлення розташування автомобіля і вантажу. Таким чином можна отримувати інші дані, контролюючи швидкість доставки за допомогою того чи іншого маршруту, оптимізуючи маршрут і скорочуючи час в дорозі. Це, безумовно, є великим бонусом, оскільки невелика різниця в часі за одну поїздку виливається в річному обчисленні в значні витрати або навпаки економію. Докладніше дізнатися про систему моніторингу можна тут.

Які переваги дає використання системи моніторингу

Варто перерахувати найважливіші плюси експлуатації моніторингової системи, яка дає можливість:

 • Відстежувати нецільове використання транспорту: вантажівок, самоскидів, тракторів лісовозів і в принципі будь-якого об’єкта, що рухається.
 • Виключити інші несумлінні дії, наприклад, злив палива.
 • Зменшити час простою, розрахувавши час у дорозі, як завантаженого, і порожнього транспорту.
 • Оцінити кваліфікацію співробітників, як диспетчерів, так і водіїв.

Результатом цих дій буде:

 • зменшення витрат на доставку;
 • збільшення рентабельності діяльності підприємства;
 • можливість підвищити конкурентоспроможність;
 • збереження своєї позиції на ринку;
 • розширення присутності.

Можливості контролюючої системи з використанням GPS

Безперечно, щоб встановити системи моніторингу на кожну одиницю транспорту в автопарку, потрібні певні вкладення. Однак вони швидко окупають себе адже не можна порівняти ці суми з постійними витратами, що виникають з вищевказаних причин. Монтаж такої системи дуже простий і дозволяє з перших хвилин використання підвищити ефективність.

Як тільки запрацює GPS Tracker, стане можливим відстежувати маршрути незалежно від того, було воно навмисним чи вимушеним. Стане доступним відстеження швидкості під час руху, виявлення ділянок із найменш сприятливою обстановкою на дорозі, прорахунок витрат на паливо та виявлення перевищення планового літражу внаслідок зливу палива чи неправильного регулювання двигунів.

Безпека

Наявність спеціальних датчиків та тривожних кнопок дозволить значно збільшити рівень небезпеки під час перевезення вантажу. З’явиться можливість відстежувати такі ситуації, як:

 • зрив пломби;
 • перевищення допустимого навантаження;
 • недостатня завантаженість;
 • відкриття дверей фургону;
 • інші нештатні обставини.

Крім того, система відстеження чудово показує себе при перевезенні швидкопсувних продуктів. Диспетчер під час руху отримуватиме інформацію про рівень температури в холодильному обладнанні, показники вологості та вібрації.

Клієнт зможе отримати від диспетчера точну інформацію про те, коли прибуде його вантаж. Це дуже важливо, оскільки замовник може використовувати орендовану техніку, наприклад, автокран, навантажувачі для розвантаження транспорту, а точна інформація про час прибуття дозволить не витрачати зайвих грошей на оренду під час простою.

Використання систем моніторингу вантажного автотранспорту, з яким можна детально ознайомитись на сторінці https://microtronic.com.ua/kompleksna-sistema-monitoringu-vantazhnogo-transportu, стане найбільш зваженим та правильним рішенням для досягнення максимальної ефективності роботи.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
01.06.2024
Додано
01.06.2024
Переглядів
233
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
50 лічилок для дітей дошкільного віку
Лічилка - це не просто забавка, а й цінний інструмент для розвитку дітей дошкільного віку. З давніх-да...
14.06.2024
207
Фільтри для води в інтернет-магазині Перша вода
У сучасному світі чиста питна вода стала невід'ємною частиною нашого здоров'я та благополуччя. Вода, я...
14.06.2024
206
Карти Таро – інструмент для самопізнання та передбачення
Ворожіння на картах Таро – захоплюючий процес глибокого самопізнання, в якому людина проявляє свою жит...
12.06.2024
210