Де купити смачний сир

Де купити смачний сир
Зміст:

Їжа має дуже великий вплив на стан здоров’я і, як наслідок, на якість життя взагалі. Деякі молочні продукти, а особливо сир купити  краще у перевірених постачальників, адже організм людини засвоює більше 98% цього продукту. В його складі присутні:

  • кальцій;
  • білок;
  • жирні кислоти;
  • вітаміни 
  • різноманітні мінерали та мікроелементи.
  • інші складові, які позитивно впливають на мікрофлору.

Повноцінний розвиток дитячого організму беззаперечно пов’язаний з вживанням сиру. Отже, присутність цього продукту в раціоні людей будь-якого віку беззаперечно принесе багато користі. Магазин Food Festival гарантує якість та натуральність сиру, який присутній на прилавках магазину. Окрім цього, можна скористатися опцією доставка продуктів і вже через 1-2 дні отримати своє замовлення, знаходячись в будь-якому куточку Україні. 

Класифікація сирів

За способом виготовлення та властивостями сири, згідно з найбільш поширеною в Європі та Україні класифікацією, поділяються на такі основні види:

  1. Тверді (пресовані) сири. У процесі приготування твердих варених сирів маса стискається після її нагрівання до температури 50-60 градусів. До них належать такі марки, як “Пармезан”, “Емменталь”. Неварені тверді сири пресуються без нагрівання і дозрівають від чотирьох тижнів до одного року. Вони відрізняються твердою кіркою та щільною м’якоттю жовтого кольору. Серед них популярні такі сорти, як “Чеддер”, “Гауда”.
  2. М’які сири. Вони можуть бути виготовлені з використанням їстівних цвілевих грибів пеніцилінів. Продукти цієї категорії бувають з текучою та жирною блідо-жовтою м’якоттю, зі світлою пліснявою кіркою, вони відрізняються тонким і ніжним смаком (серед цих сирів популярні такі сорти, як Камамбер, Брі). У процесі їх виробництва спресовану або нагріту масу солять і оббризкують рідиною, що містить пліснявий грибок, дозрівання триває від двох тижнів до півтора місяця. Також до м’яких належать пряні сири з обмитими краями (червоноплесні), такі як “Мюнстер”. М’якими є також “блакитні” сири, пронизані синьо-зеленою пліснявою, що надає їм оригінального смаку. Це такі сорти, як “Рокфор”, “Горгонзола”, “Данаблу”.
  3. Крем-сири. Вони зазвичай використовуються для приготування десертів:  холодних чи гарячих чізкейків, булочок з сиром, круасанів, тортів та багатьох інших. До цього виду належить Маскарпоне і Філадельфія. 

Замовлення можна оформити на сайті або зателефонувавши за номером, вказаному на веб-сторінці.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
16.01.2023
Додано
14.01.2023
Переглядів
231
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Рецепти закусок до вина
Проводити вечір в компанії друзів чи коханої людини ледь не ідеальний відпочинок. А в додачу з келихом...
03.02.2023
217
Рецепт пирогів на дріжджах
У більшості людей дитинство асоціюється з ароматом духмяних пиріжків на дріжджах, які пекли бабуся чи ...
02.02.2023
214
Як правильно їсти круасан
Символ Франції, який обожнюють у всьому світі. Круасан вже вигадали більше ніж 300 років тому в Австрі...
01.02.2023
236
Telegram-канал