Купуємо мотоекіпіровку – шкіряна чи з деніму яка краща?

Купуємо мотоекіпіровку – шкіряна чи з деніму яка краща?
Зміст:

Так ставити питання не зовсім коректно. Спеціальна амуніція для катання на мотоциклі розробляється мануфактурами у різних виконаннях не для того щоб створювати складнощі в процесі покупки, а для того щоб максимально повно задовольнити потреби мотоциклістів. Адже скільки людей – стільки і запитів та вимог. Безперечно, для кожного окремого мотоцикліста розробити спеціальну амуніцію неможливо. Але виробники запропонували такі рішення, які здатні підійти і професіоналам, і досвідченим мотоциклістам, і початківцям.

Отже для того щоб купити мотоекіпіровку https://motostyle.ua/uk/motoekipirovka, яка підходитиме саме вам, треба врахувати багато параметрів. Але головне – є одна деталь амуніції, яка отримала статус обов’язкової і це мотошолом. От цю покупку треба робити навіть до придбання мотоциклу. І консультанти МотоСтиль допоможуть вам підібрати ідеальний шолом. Щодо решти елементів мотоекіпіровки, теж варто дослухатися рекомендацій досвідчених продавців. Хіба ви професійний гонщик і точно знаєте що вам треба, або байкер з багатьма роками мотоциклетного досвіду за плечима і тисячами проїханих кілометрів.

Що купувати в першу чергу?

Отже обов’язково треба купити мотошолом і це навіть не обговорюється. Якщо ви професійний гонщик, який приймає участь у перегонах то у вашому арсеналі обов’язково має бути кросовий шолом. Для байкерів розробити Інтеграли або Модулятори, А для тих хто катається тільки по місту – відкриті шоломи будуть актуальними але тільки на літній період. Щодо каски – то скоріше про імідж аніж про захист.

З приводу решти елементів мотоекіпіровки, а сюди входить:

  1. Мотокуртка;
  2. Мотоштани;
  3. Моторукавиці;
  4. Мотоботи;
  5. Моточерепаха;
  6. Мотонаколінники, то їх можна купувати по мірі збільшення вашого досвіду мотоцикліста.

Якщо ви не плануєте подорожувати на брутальних байках і віддалятися від дому на тисячі кілометрів, купувати повну комплектацію мотоекіпіровки ще й з натуральної шкіри для вас дорого і недоцільно. Якщо ви гонщик (професійний) тут без варіантів мотоекіпіровка не просто має бути, вона має бути така як треба (здатна захистити але і така, яка не заважає під час перегонів). Для тих хто катається по місту але хоче мати стильний вигляд,а також відчувати комфорт і мати високий рівень захисту, виробники пропонують не тільки шкіряні моделі але і мотоекіпіровку з деніму. З такого посиленного армованого джинсу виготовляють мотокуртки та мотоштани. Ці речі не важко сплутати зі звичайними предметами звичайного гардеробу. Але все-таки, вони мають відмінності і створені так щоб захищати мотоцикліста під час катання і навіть падіння, і щоб гарантувати комфорт. До речі, за кермом мотоцикла все частіше можна побачити дівчат або жінок. Виробники на цю тенденцію відреагували миттєво і запропонували в своєму асортименті колекції:

  • Чоловічі;
  • Жіночі.

Навіть підібрати мотоекіпіровку можна для дітей. Адже батьки мотоциклісти мріють змалечку привчити своїх нащадків до катання на цьому залізному коні і беруть за собою у подорожі дітей. Щоб малим теж було комфортно і безпечно, виробники пропонують спеціальну амуніцію, яка враховує і зріст дитини і фізичні особливості.

Відвідавши сайт MotoSlyle ви будете вражені кількістю доступних рішень (різні моделі за розмірами, кольором дизайнами). Але скориставшись рекомендаціями консультантів ви точно купите те що треба саме вам.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
16.11.2023
Додано
16.11.2023
Переглядів
222
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Чому не можна їсти з ножа: прикмети та забобони
Кожен з нас хоч раз в житті чув вислови, на кшталт: “Розбите дзеркало - сім років нещастя” або ж “Розс...
05.12.2023
222
Тепловізійні приціли ThermEye Vidar 360 та ThermEye Vidar 360L: Нові горизонти теплового спостереження
Тепловізійні приціли ThermEye Vidar 360 та ThermEye Vidar 360L виходять на передовий план в світі тепл...
03.12.2023
211
Тепловізори AGM: Ваш шлях до нового рівня бачення тепла
AGM (Applied Global Technologies) визначається як виробник передових тепловізорів, які ведуть до новог...
03.12.2023
210