Відпочинок у Мадриді — що потрібно знати перед поїздкою

Відпочинок у Мадриді — що потрібно знати перед поїздкою

Столиця Іспанії Мадрид – ласий шматочок будь-якого мандрівника. Це центр королівства та одне з найбагатших міст Європи. На що ж насамперед слід звернути увагу туристу, який вперше приїхав до Мадриду. Постараємось розібратися.

Основна мова в Іспанії – іспанська. Однак туристу з базовим знанням англійської мови це не стане на заваді. Практично кожен громадянин зможе допомогти вам і пояснити потрібні вам деталі. Якщо вас не розуміють, радимо до поїздки скачати додаток Google translate на телефон. Ця програма може розпізнавати та перекладати навіть мову. Тільки не забудьте скачати офлайн переклади, щоб впоратися з цим завданням навіть без мобільного інтернету або wi-fi.

Погода влітку у Мадриді явно не для всіх. Температура може досягати +38, що, у поєднанні зі значною сухістю повітря, зможе легко надати вам сонячний удар. Тому влітку вдень краще триматися кондиціонерів. А ось увечері відчутна прохолода вулиць дозволить вам насолодитися містом.

Іспанська кухня – верх насолоди для гурманів. Тому слід підготуватися до об’ємного поглинання місцевих страв. Серед іншого рекомендуємо скуштувати іберійської шинки Фед Хам. Це насправді хамон, але значно смачніше. Щодо традиційних страв, то вам слід звернути увагу на: мадридське рагу, гаспачо, поррус.

Бажаємо вам добре відпочити в Мадриді, та привезти лише позитивні спогади. І не забудьте привезти друзям смакоти замість магнітів!

Автор
Олег Таранов
Оновлене
10.08.2022
Додано
10.08.2022
Переглядів
2636
Час читання
хв
Поширити

Інші записи

Перейти до блогу
А скільки рецептів приготування яєць ви знаєте?
А скільки знаєте рецептів приготування яєць? Смажити, зварити в круту чи ні, а може з'їсти просто сири...
28.09.2022
233
14 років весілля привітання – вітання до агатового весілля
В цій статті зібрали для вас найзворушливі та найприємніші вітання на 14 років весілля. Тут ви знайдет...
16.08.2022
356
Сублімована їжа – що потрібно знати
А що ви знаєте про сублімовану їжу? Щось чули, але повної картинки нема. Тоді давайте розберемо деталь...
15.08.2022
330