Азія у Києві

Азія у Києві
Зміст:

В часи, коли кордони нашої країни закриті, єдиний спосіб подорожувати – це відвідати автентичні закладати та поринути в справжню гастрономічну подорож. Якщо Ви любителі екзотичної азіатської кухні, то ця підбірка ресторанів точно для Вас.

Творці ресторанів

Міша та Даша Кацуріни – творці та власники чотирьох ресторанів азіатської кухні в Києві. Свій перший ресторан вони відкрили у 2016 році. Він одразу здобув неабияку популярність у поціновувачів. Це і не дивно, адже щоб відкрити заклад Кацуріни роблять неймовірно складну роботу аби перенести культуру, традиції та смаки Азії в центр Києва. Для цього вони вирушають в поїздки до країн Азії, проводять безліч дегустацій та пошуків кухарів – носіїв культури. Їх називають не просто рестораторами, а справжніми дослідниками їжі.

Заклади

Китайський привіт

“Китайський привіт” став першим рестораном азіатської кухні Кацуріних.  Цей заклад став справжнім відкриттям і чимось новим для Києва. В ресторані присутні всі обов’язкові атрибути справжніх китайських закладів: неонові вивіски, багато дзеркал, манекі-котики та звичайно офіціанти-китайці, які створюють справжню атмосферу Китаю. 

В’єтнамський привіт

“В’єтнамський привіт”.  В’єтнамська їжа – їжа вулиць і ринків, саме тому цей заклад представлений як кіоск на ринку. А готують у ньому шестеро чудових в’єтнамських кухарів. Меню закладу створювали близько двох місяців. У меню представлені найпоширеніші в’єтнамські страви: локшина, супи та неми. 

Тайський привіт

“Тайський привіт” – найпопулярніший заклад, серед ресторанів Кацуріних. Для того, щоб відкрити його Міша і Даша об’їздили вздовж і поперек весь Таїланд, поспілкувалися з десятками тайських кухарів і дізналися сотні тайських рецептів. Управляє рестораном бренд-шеф Пріічу Кхантукху, який переїхав в Україну з Таїланду.

Особливої уваги заслуговує інтер’єр закладу. В ньому представлено багато речей привезених з ринків, майстерень Таїланду. Всі предмети виготовлені з натуральних матеріалів: метал, дерево, лоза, глина. 

Японський привіт

“Японський привіт” – четвертий заклад Кацуріних. В Україні і до цього було представлено багато ресторанів японської кухні, але здебільшого вони не мали нічого спільного з Японією. Тому, за словами Даші та Міши, створити справжній японський ресторан та відкрити людям справжню японську кухню було складно, але зрештою ресторан вподобали тисячі відвідувачів.  Меню закладу розроблялося разом із шеф-кухарями Ютакою Цурумакі та Руі Оно. 

Тож, якщо бажаєте відвідати автентичні місця та поринути у світ екзотичних країн – радимо відвідати заклади Міши та Даши Кацуріних, які змогли повністю передати азіатську культуру в Київ через свої заклади.

Автор
Аліна Нішта
Оновлено
17.12.2022
Додано
12.12.2022
Переглядів
810
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Прості десерти для посиденьок із друзями
Десерти із серії «гості на порозі» — це не лише швидкі закуски й нарізки. Зібрали кілька рецептів для ...
16.04.2024
201
Чарівний світ морозива “Хрещатик”
Морозиво "Хрещатик" втілює в собі справжній кулінарний майстер-клас, який зумів поєднати класичні трад...
12.04.2024
210
Кондитерська фабрика Millennium – чому № 1 серед українців
Майже кожна людина коштувала молочний шоколад та мала змогу відчути цей чарівний смак. Коли мова йде п...
26.03.2024
233