Азія у Києві

Азія у Києві
Зміст:

В часи, коли кордони нашої країни закриті, єдиний спосіб подорожувати – це відвідати автентичні закладати та поринути в справжню гастрономічну подорож. Якщо Ви любителі екзотичної азіатської кухні, то ця підбірка ресторанів точно для Вас.

Творці ресторанів

Міша та Даша Кацуріни – творці та власники чотирьох ресторанів азіатської кухні в Києві. Свій перший ресторан вони відкрили у 2016 році. Він одразу здобув неабияку популярність у поціновувачів. Це і не дивно, адже щоб відкрити заклад Кацуріни роблять неймовірно складну роботу аби перенести культуру, традиції та смаки Азії в центр Києва. Для цього вони вирушають в поїздки до країн Азії, проводять безліч дегустацій та пошуків кухарів – носіїв культури. Їх називають не просто рестораторами, а справжніми дослідниками їжі.

Заклади

Китайський привіт

“Китайський привіт” став першим рестораном азіатської кухні Кацуріних.  Цей заклад став справжнім відкриттям і чимось новим для Києва. В ресторані присутні всі обов’язкові атрибути справжніх китайських закладів: неонові вивіски, багато дзеркал, манекі-котики та звичайно офіціанти-китайці, які створюють справжню атмосферу Китаю. 

В’єтнамський привіт

“В’єтнамський привіт”.  В’єтнамська їжа – їжа вулиць і ринків, саме тому цей заклад представлений як кіоск на ринку. А готують у ньому шестеро чудових в’єтнамських кухарів. Меню закладу створювали близько двох місяців. У меню представлені найпоширеніші в’єтнамські страви: локшина, супи та неми. 

Тайський привіт

“Тайський привіт” – найпопулярніший заклад, серед ресторанів Кацуріних. Для того, щоб відкрити його Міша і Даша об’їздили вздовж і поперек весь Таїланд, поспілкувалися з десятками тайських кухарів і дізналися сотні тайських рецептів. Управляє рестораном бренд-шеф Пріічу Кхантукху, який переїхав в Україну з Таїланду.

Особливої уваги заслуговує інтер’єр закладу. В ньому представлено багато речей привезених з ринків, майстерень Таїланду. Всі предмети виготовлені з натуральних матеріалів: метал, дерево, лоза, глина. 

Японський привіт

“Японський привіт” – четвертий заклад Кацуріних. В Україні і до цього було представлено багато ресторанів японської кухні, але здебільшого вони не мали нічого спільного з Японією. Тому, за словами Даші та Міши, створити справжній японський ресторан та відкрити людям справжню японську кухню було складно, але зрештою ресторан вподобали тисячі відвідувачів.  Меню закладу розроблялося разом із шеф-кухарями Ютакою Цурумакі та Руі Оно. 

Тож, якщо бажаєте відвідати автентичні місця та поринути у світ екзотичних країн – радимо відвідати заклади Міши та Даши Кацуріних, які змогли повністю передати азіатську культуру в Київ через свої заклади.

Автор
Аліна Нішта
Оновлено
17.12.2022
Додано
12.12.2022
Переглядів
319
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що таке ферментовані продукти та яка від них користь
Ферментовані продукти - це їжа, що пройшла процес бродіння та містить багато корисних для нашого орган...
05.02.2023
208
Гастрономія як вид мистецтва
Історія зародження  Гастрономія (грец. шлунок) — наука, що вивчає зв'язок між культурою та їже...
04.02.2023
216
Рецепти закусок до вина
Проводити вечір в компанії друзів чи коханої людини ледь не ідеальний відпочинок. А в додачу з келихом...
03.02.2023
224
Telegram-канал