Харків: Кальянна

Антикафе/коворкінг
Бар
Бургерна
Доставка
Заміський ресторан
Кавʼярня
Кальянна
Кафе
Кондитерська
Онлайн ресторан
Паб
Піцерія
Ресторани
Суші
Фаст-Фуд
Назва
Місто
Адреса
Категорія
Рейтинг
Харків
Харьков, ул. Ярослава Мудрого 30/32
4.5
Харків
Харьков, Московский пр. 1
4.3
Харків
Харьков, ул. Пушкинская 96
4.9
Харків
Харьков, ул. Рымарская 6
4.8
Харків
Харьков, ул. Сумская 80
4.6
Харків
Харьков, ул. Сумская 73
4.7
Зміст:

Харків – це місто, яке входить до числа тих, що найбільше постраждали від війни. Але попри це воно завжди відчувало себе українським, тому боролося, бореться та завжди боротиметься проти невгамовних загарбників.

А ми сьогодні розповімо як Харків продовжує жити та навіть розвивати свою унікальність у такий важкий час.

Особливості

Харків – місто молоді, тому не дивно, що однією з особливостей міста є розвиток закладів для молоді та зокрема кальянні. Взагалі кальянні до повномасштабного вторгнення розвивалися якимись неймовірними темпами, але хоч війна й призупинила цей розвиток, але перша столиця України доводить, що ніщо не здатне їм завадити у цьому, тому ми надаємо вам список кальянних, які працюють навіть під час воєнного стану:

 • Рот;
 • Just Hookah;
 • BUNKER BAR;
  #Шо;
 • Yellow Lounge Bar;
 • Smog.bar;
 • NA SUETE.

Найкращі та найпопулярніші

Поняття найкращих є досить таки суб’єктивне, тому ми вирішили поділитися з вами кальянними, які є найбільш популярні серед відвідувачів, тож їм однозначно можна довіряти, адже немає кращого елемента перевірки якості закладу, окрім кількості відвідувачів та їх позитивних відгуків:

 • ДуньКа;
 • Шишка;
 • Smoke That Hookah;
 • Sbitnev Smoke;
 • NA SUETE;
 • 19 Hookah;
 • Green Gray;
 • MUNDSTUCK.

Колорит

Знайти кальянні чи місця, де можна гарно провести час ввечері або на вихідних, у Харкові не проблема, тому одним переліком найпопулярніших закладів не обійтися. Тож ми обрали, на наш погляд, найцікавіші та ті, які обов’язково слід відвідати з усього їхнього тутешнього різноманіття.

Mundstuck Lounge Bar

Цей заклад унікальний тим, що пройшов шлях від однієї кальянної до цілої мережі закладів, а саме такі заклади виділяються перевіреністю та атмосферністю серед інших.

Тут завжди великі порції, смачний кальян та приємний персонал, тому обираючи цей заклад ви бронюєте собі приємний вечір та гарно проведений час у затишній атмосфері.

Шишка

Ще один заклад, який пройшов перевірку часом, бо перша кальянна була відкрита аж 5 років тому. Кожен із цих закладів виділяється унікальним інтер’єром та розписом в приміщенні. Але окрім декору, “Шишка” може побалувати своїх відвідувачів своїм унікальним меню із закусками, стейками, авторськими коктейлями та, звичайно, професійними кальянами.

Бізнес під час війни

Ми вже казали про заклади, які працюють навіть під час активних воєнних дій, та нові кальянні, що відкриваються нехай і у такий жахливий час. Тому тут ми хочемо подякувати всім, хто захищає нашу країну, та тим, хто захищає нашу країну та нашу економіку в тилу. Саме завдяки таким людям та підприємцям є робочі місця у час, коли дуже важко знайти роботу, а до державної скарбниці надходять такі необхідні для всієї країни гроші. Тож дякуємо всім, хто допомагає та підтримує нашу країну у цей скрутний час, та сподіваємося, що війна якомога скоріше закінчиться і ми зможемо повернутися до нормального життя.

Як обрати?

Ну й наостанок ми дамо поради як з-поміж багатьох варіантів обрати підходящий саме для вас та провести незабутні вечори у комфортній атмосфері.

Для початку подивіться на свій бюджет: якщо він невеличкий – то для вас ідеальним вибором будуть недорогі заклади типу їдалень та забігайлівок, а якщо достатній – то тут можна обирати серед барів та ресторанів.

Далі подивіться різноманітні заклади та спробуйте знайти сторінки в соцмережах чи сайти тих, які сподобалися. Там ви зможете знайти відгуки гостей, фото закладу, точні ціни та повне меню.

Тепер залишилося тільки знайти заклад та весело провести час!

Telegram-канал