Привітання на 2 річницю весілля

Привітання на 2 річницю весілля
Зміст:

День, коли двоє людей поєднують свої долі чи не один із найважливіших в цьому житті. Тому важливо згадувати цей день та святкувати свої річниці весіль. 

Папір легко зіпсувати, спалити чи порвати, тому і називають 2 річницю весілля паперовим. Пара тільки починає писати свою історію по аркушу паперу. Ви вже знімаєте рожеві окуляри та бачите свого партнера такого, як він є. Через те, вважається, що це найважчий період у сімейному житті. Але, з усім тим, це початок вашого взаєморозуміння. Тому головне ваше кохання та “папір” зберегти цілим. А ми вам допоможемо, як красиво привітати з 2 річницею весілля.

Привітання з 2 річницею весілля своїми словами

Прийміть мої найщиріші привітання з вашою 2 річницею. Бажаю вам, щоб ваше кохання ставало з кожним днем тільки міцнішим. Будьте для один одного віддушиною в цьому житті, підтримкою та опорою. Обирайте завжди одне одного. Та не забувайте, що шлюб легко розірвати, як аркуш паперу, важче зберегти його цілим та не пошкодженим.


Мої дорогі, вітаю вас з другою річницею весілля. Оскільки її вважають паперовою, то бажаю більше хрустких купюр у вашому гаманці. Щоб життя було таким же легким, як аркуш паперу, а проблеми зникали, як паперовий літачок.


Сьогодні ви святкуєте маленький день народження вашої сім’ї. Хочу побажати вам у 2 річницю, щоб з кожним роком ваш шлюб став на ноги все впевненіше, був міцнішим та дарував тільки щастя. Напишіть на цьому чистому аркуші паперу свою незабутню історію кохання та поваги одне до одного.


Сьогодні 2 роки вашій родині, а це цілих 730 днів. За цей час ви вже добре пізнали одне одного з усіх сторін. Хочу побажати вам, щоб цей папір з часом перетворився в золото і ви разом відсвяткували всі ці річниці. Залишайтесь такі ж щасливі та закохані.


Хочу щиро привітати вас з днем весілля. Вже 2 роки пліч-о-пліч, ви крокуєте разом сімейним життям. У цю паперову річницю бажаю вам, щоб ваше подружнє життя було таким же гладким та легким, як аркуш паперу. Всі незгоди, які у вас будуть швидко вирішувались і завжди на першому місці у вас стояв ваш партнер, а кохання ніколи не згасало.

Найкращі привітання з другою річницею у віршах

Сьогодні день погожий зранку

І сонце світить ясно у вікно

Згадалося мені, що в моїх друзів свято 

Вже другий рік, ви радісні такі 

Щаслива та осяйна пара

Нехай щасливий буде кожен ранок

І радісні обличчя, як тепер

Кохання вам, наснаги і достатку

І кожен рік, щоб в цей щасливий день 

Збирались ми і святкували разом

Ваші річниці друзі дорогі.


Два роки наших швидко пролетіло

Як щастя ділимо це удвох

Хай почуття гріють нас

Любов міцніє день за днем!

Нехай найзаповітніші бажання

Завжди в нас збуваються

Добра нам, розуміння і поваги

Та щоб в серцях вогонь не згас!


Доля разом колись недаремно звела!

У річницю весілля бажаю тепла,

Цінувати й любити свою половинку,

Ви – з одного намиста дві намистинки.

Будьте разом завжди у радості і горі.

Буде яскравим ваше кохання, мов зорі

Буде шлюб, як сталева криця міцним.

Хай гостинним й привітним буде ваш дім!

Привітання чоловікові з 2 річницею весілля

Мій коханий, це вже 2 річниця нашого спільного життя. У це паперове весілля, я хочу нам побажати, щоб цей папір ніколи не рвався, а навпаки став міцнішим. Зі своєї сторони, я буду робити все можливе, щоб наша сім’я була щаслива та єдина. Кохаю тебе!


Вже 2 роки, як я одружена на найкращому чоловікові в цілому світі. Ім’я, я не переставатиму повторювати, як сильно кохаю тебе. Хочу побажати нам, щоб ця пристрасть між нами не погасла, а повага завжди була в наших відносинах. У цю паперову річницю, хочу, щоб ми заповнили цей аркуш своїми спогадами, мріями та щасливими подіями.


Вже 2 роки ми крокуємо ногу в ногу з тобою в одному напрямку. Коханий, ти найкращий чоловік про якого я мріяла. Ти робиш мене щасливою, я відчуваю твою любов та турботу завжди. Звичайно, у нас є сварки, але я хочу, щоб ми навчились їх так швидко вирішити та не запам’ятовувати нічого поганого. Хай наше життя, як аркуш паперу буде гладким та легким.


Це друге день народження нашої сім’ї. Коханий, я бажаю нам, щоб ми жили, як тих два закоханих лебеді, залишалися вірними одне одному все життя. Я буду робити все, щоб вдома була атмосфера в яку тобі захочеться приходити та щоб наша домівка була нашим оберегом.

Привітання дружині з 2 річницею весілля

Ми вже 2 роки в цьому човникові, під назвою сім’я. Бажаю нам, щоб ця подорож була довгою та щасливою. Ти найкраща дружина, для якої я завжди буду опорою та підтримкою у всьому.


Моя кохана, в цю паперову річницю нашого шлюбу, хочу подякувати тобі за все, що ти робиш. Ти найкраща господиня, найкращий шеф-кухар та найкраща коханка. Бажаю нам, щоб наше спільне життя було яскравим та щасливим. Щоб будь-які конфлікти вирішувались легко. Кохаю тебе!


Дружино, моя найкраща, найрідніша, хочу привітати з днем народження нашої сім’ї, вже два роки, як ми з тобою чоловік і дружина. Хочу побажати нам легкості у відносинах, щоб ми залишались такими ж закоханими. Щоб наша спільна дорога вела нас до щасливого майбутнього і щоб побут та негаразди, ніколи не руйнують гармонію у нашій сім’ї. 

Привітання з днем весілля на 2 роки в картинках

Автор
Юлія Несмія
Оновлено
19.01.2023
Додано
19.01.2023
Переглядів
246
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що таке ферментовані продукти та яка від них користь
Ферментовані продукти - це їжа, що пройшла процес бродіння та містить багато корисних для нашого орган...
05.02.2023
205
Гастрономія як вид мистецтва
Історія зародження  Гастрономія (грец. шлунок) — наука, що вивчає зв'язок між культурою та їже...
04.02.2023
216
Рецепти закусок до вина
Проводити вечір в компанії друзів чи коханої людини ледь не ідеальний відпочинок. А в додачу з келихом...
03.02.2023
223
Telegram-канал