Фахова консультація ендокринолога у Львові

Фахова консультація ендокринолога у Львові
Зміст:

Ендокринологія – це провідна галузь медицини, що спеціалізується на вивченні, діагностиці та лікуванні захворювань ендокринної системи, а також займається відновленням обміну речовин, допомагає усунути порушення у гормональній сфері. Знайти досвідченого фахівця, який знається на патологіях залоз внутрішньої секреції – не проблема. Ендокринолог Львів у центрі «Родина» використовує повний спектр інноваційних лабораторних та інструментальних методів діагностики, застосовує лише перевірені та ефективні програми лікування. Подати заявку на запис можна онлайн або зателефонувати за вказаним номером телефону. 

Коли треба звернутися до ендокринолога?

Існує безліч симптомів, які характерні для порушень ендокринної системи та потребують негайної корекції. Записатися на консультацію до ендокринолога слід за наявності таких скарг:

  • Різка зміна ваги.
  • Поява висипу на шкірі.
  • Порушення терморегуляції.
  • Часте сечовипускання. 
  • Інтенсивний ріст волосся на тілі.
  • Запаморочення, хронічна втома, нездужання.
  • Високий АТ, підвищена частота серцевих скорочень.

Серед патологій, які найчастіше виявляються на прийомі ендокринолога, можна виділити: ожиріння, цукровий діабет, захворювання щитоподібної залози, порушення функціонування статевих залоз та ін.

Комплексна оцінка ендокринологічного профілю пацієнта

На візит до ендокринолога можна записатися за власним бажанням, або маючи скерування від сімейного лікаря. Якщо у вас є результати лабораторних аналізів чи УЗД, візьміть їх із собою. Також слід розпитати у родичів про наявність спадкових патологій, це допоможе швидко визначити провокуючі фактори вашого захворювання. Лікар-ендокринолог на первинній консультації проводить обстеження пацієнта у комфортних для нього умовах, уважно вислуховує скарги та застосовує супутні тести. Вимірювання ваги зросту та АТ – це необхідні процедури, результати яких піддаються ретельному дослідженню та аналізу. 

Якщо буде потреба у проведенні додаткових обстежень та лабораторних досліджень, для оцінки їх результатів знадобиться повторна консультація фахівця. Лікування ендокринної системи дозволяє привести в норму функціонування ендокринних залоз. Мережа медичних центрів «Родина», пропонує широкий спектр медичних послуг за доступними цінами, детальну інформацію можна знайти за посиланням https://rodyna-medical.com.ua/.

Переваги сучасного медичного центру

Завдяки поєднанню сучасного обладнання та інноваційних технологій, вдається проводити точну діагностику та ефективне лікування різноманітних хвороб і патологічних станів. Ніяких черг та непотрібних досліджень. Досвідчені лікарі знають як знайти підхід до кожного пацієнта та завжди готові допомогти. Зручна локація відділень – ще один плюс на користь провідного медичного центру у Львові.  

Автор
Олег Таранов
Оновлено
04.01.2023
Додано
04.01.2023
Переглядів
242
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Що таке ферментовані продукти та яка від них користь
Ферментовані продукти - це їжа, що пройшла процес бродіння та містить багато корисних для нашого орган...
05.02.2023
205
Гастрономія як вид мистецтва
Історія зародження  Гастрономія (грец. шлунок) — наука, що вивчає зв'язок між культурою та їже...
04.02.2023
216
Рецепти закусок до вина
Проводити вечір в компанії друзів чи коханої людини ледь не ідеальний відпочинок. А в додачу з келихом...
03.02.2023
223
Telegram-канал