Кондитерське приладдя

Кондитерське приладдя
Зміст:

Досвідчені кондитери йдуть до магазину кондитерського приладдя цілеспрямовано, вони знають, чого хочуть і що їм потрібно придбати. А що робити новачкові? По незнанню, на початковому етапі можна витратити не зовсім необхідні вироби.

Тому проведемо лікнеп. Визначтеся із напрямком діяльності, знайдіть в інтернеті ролики із виготовлення цього виробу та зверніть увагу на інвентар, яким користуються професіонали. Складіть список і відвідайте наш магазин товарів для кондитера Золотий Трюфель  http://zt.net.ua/. Ми з радістю допоможемо Вам з підбором інвентарю та інгредієнтів.

А зараз трохи про базовий інвентар, який ніколи не завадить на кухні. Які товари для кондитерів слід купити насамперед:

  1. килимки для розкочування та випікання (силіконові, тефлонові та ін.);
  2. спеціальні ножі, качалки, скребки, лопатки та шпателі – не намагайтеся замінити цей інвентар підручними засобами. Звичайно, голь на вигадку хитра, але не дарма кондитери-віртуози користуються спеціальним інструментом, просто вони точно знають, який результат вони хочуть отримати в результаті;
  3. різні форми (металеві кільця, силіконові формочки, керамічні чи паперові, з антипригарним покриттям та чавунні) – все залежить тільки від ваших уподобань та вмінь. Чи не можете визначитися? Продавці-консультанти магазину товарів для кондитерів Золотий Трюфель порадять. Не соромтеся ставити запитання;
  4. кондитерські мішки та насадки – без них як без рук. Магазин для кондитерів у Києві здивує величезним асортиментом насадок;
  5. поворотний столик – стане в нагоді не тільки в роботі, але і для презентацій вашої кінцевої продукції. Фото на таких столиках б’ють усі рекорди з переглядів в Інтернеті;
  6. барвники, посипання, цукровий папір та багато чого ще для прикраси своїх виробів Ви знайдете у професійному магазині для кондитерів. З таким інструментом навіть непрофесіонал приготує неповторну казкову випічку.

Професійне обладнання

Кондитерські магазини в Києві, а також інтернет-магазин Золотий Трюфель раді запропонувати Вам наш асортимент: починаючи від килимків та закінчуючи товарами для професійних кондитерів.

У нас можна придбати професійне обладнання, яке допоможе створити справжні витвори мистецтва на заздрість конкурентам та для насолоди любителів смакоти.

Професіонали та новачки вибирають кондитерський магазин Золотий Трюфель. А любителі солоденького – кондитерські вироби, виготовлені за допомогою професійного обладнання з наших магазинів.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
23.01.2023
Додано
23.01.2023
Переглядів
462
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу