Як обігрувати букмекерські контори: поради новачкам

Як обігрувати букмекерські контори: поради новачкам
Зміст:

Ставки на спорт — це популярна азартна розвага. На відміну від ігор казино, в яких все залежить від випадковості, результати спортивних подій краще піддаються прогнозуванню. Тому букмекерські контори дають людям, які знаються у спорті, більше шансів, ніж гральні заклади. Якщо добре постаратися, можна навіть стабільно підтримувати дохідність беттінгу, отримуючи  прибуток.

Не варто розраховувати на великі суми: де багато грошей — там багато ризику. Але якщо ставити в букмекерській конторі, дотримуючись систематизованого підходу, отримувати приблизно 10% в місяць від стартового капіталу цілком можливо.

Хитрощі для новачків, які допоможуть вигравати

Для того, щоб не програти всі гроші, а примножити вкладення коштом ставки, потрібно добре орієнтуватися в якомусь виді спорту та уважно стежити за ним. Бажано сконцентруватися на одній лізі та кількох командах з неї, щоб знати про них все. Також вігравати допоможуть деякі хитрощі:

  • Порівняння коефіцієнтів. У першу чергу слід порівнювати котирування одних результатів у різних БК. Робити ставки слід в тій конторі, яка пропонує найбільший виграш.
  • Пошук високих коефіцієнтів. Інколи букмекери встановлюють високі множники на результати ігор маловідомих команд, наприклад, з других дивізіонів. Якщо уважно стежити за такими турнірами та знати явних фаворитів, можна знаходити великі коефіцієнти на дуже ймовірні результати.
  • Вилки. Вилкою називається ситуація, за якої коефіцієнти на одну подію в різних конторах суттєво відрізняються, завдяки чому можна поставити паралельно на протилежні результати та гарантовано залишитися «в плюсі».
  • Коридори. Коридор — це інтервал результатів гри, в якому може гарантовано зіграти мінімум одна з двох ставок. Наприклад, перша БК дає коефіцієнт 2,2 на ТБ2,5, а друга — 2,4 на ТМ3,5. Якщо команди сумарно заб’ють три голи, зіграють обидві ставки, менш як два або понад три — лише одна.
  • Тактика. Головне в ставках на спорт — дотримання обраної тактики, яка принесе прибуток у відносно довгостроковій перспективі.

Знайти корисні поради новачкам, які допоможуть обігрувати БК та отримувати прибуток, можна на тематичних сайтах, присвячених ставкам та спорту.

Прогнози на футбол сьогодні — зручна допомога

Зменшити обсяги інформації для аналізу новачкам допоможуть спортивні експерти, які знаються на своїй грі та роблять прогнози на футбол сьогодні. Таким часто займаються не лише пересічні фанати, а й відомі особистості: колишні гравці, тренери, журналісти, оглядачі тощо. Вони добре розуміються в футболі, тому мають великий відсоток вірно вгаданих результатів.

Заручаючись допомогою експертів, варто пам’ятати, що сьогодні прогнози на футбол не є панацеєю. Навіть найдосвідченіша людина може помилитися, тож слід враховувати ризики. Непотрібно ставити всі гроші на якийсь результат лише тому, що так сказав авторитетний спеціаліст, адже вигравати щось на ставках можна, лише зберігаючи холодний розсуд.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
03.11.2022
Додано
03.11.2022
Переглядів
288
Час читання
хв
Поширити

Інші записи

Перейти до блогу
Сніданки за 10-15 хвилин
Найчастіше зранку бракує часу не приготування їжи, тому ми зібрали список найсмачніших сніданків, які ...
08.12.2022
230
Найсмачніша піца в Києві
Піца - одна із найпопулярніших страв усього світу. Справжні поціновувачі італійської кухні досить прис...
08.12.2022
222
Ювелірні вироби Пандора
Бренд Пандора славиться бездоганністю та особливою вишуканістю своїх ювелірних виробів. Тому багато хт...
07.12.2022
218
Telegram-канал