Навіщо потрібні молодіжні форуми

Навіщо потрібні молодіжні форуми
Зміст:

Нині дедалі більше й більше талановитих молодих студентів хочуть реалізувати себе в якійсь компанії. Але більшість із них стикаються з майже нездоланним бар’єром досвідченості, без якої роботодавець не хоче пускати до себе молодь.

У цій ситуації цілком доречно згадати молодіжні форуми, які працюють як онлайн, так і офлайн. Саме вони дадуть слушні поради та допоможуть розпочати перші кроки робочих професій.

Якщо ви шукаєте роботу під час навчання, нехай вас не відлякує порожній розділ “Досвід роботи” у вашому резюме. Є й інші способи заповнити цю прогалину та розповісти про себе. Приміром, Всеукраїнський молодіжний форум підготував для вас кілька порад

Знайдіть упевненість

Так, навіть для студентської роботи рекрутери вибагливі, їх потрібно переконати, що ви саме та людина, яку потрібно найняти. Тому перш ніж почати пошук, важливо визначити, що ви можете привнести в компанію, навіть якщо у вашому резюме немає досвіду роботи. У цьому випадку саме ваша позакласна діяльність може допомогти вам змінити ситуацію. “Молоді студенти усвідомлюють, що необхідно передбачити свою появу на ринку праці, маючи реальний професійний досвід”, – пояснює Анна Ілончук, консультантка молодіжного форуму. “Але вони також можуть почуватися ніяково через відсутність досвіду. Оцінка їхніх інтересів і нещодавніх занять допоможе їм почуватися менш сором’язливими.

Перевага якості над кількістю

Будь то заняття спортом, мистецтвом, творче хобі або освоєння соціальних мереж шляхом створення блогу – не соромтеся говорити про те, чим ви володієте, але будьте обережні, щоб не перетворити цю частину резюме на нелегкотравний збірник. “Студенти зрозуміли, що їм потрібно виділитися, що це хороший спосіб розповісти про себе, особливо коли в резюме немає досвіду, але потрібно уникати потрапляння в пастку складання списків. Краще обрати вид діяльності та бути точним у тому, що ви пишете. Ви маєте спроектувати себе на співбесіду й уявити, що ви хотіли б поговорити на цю тему з рекрутером.

Говорити, щоб переконати

“Попри все, деякі люди неохоче згадують про цю діяльність і не розуміють інтересу рекрутерів до цієї теми”, – додає консультантка молодіжного форуму. І навіть якщо молодий студент не зобов’язаний цього робити, згадка про позакласне заняття – не дрібниця. Дійсно, рекрутеру необхідно спиратися на реальні факти, щоб знайти потрібного співробітника. Якщо у вас ніколи не було роботи, сказати, що ви 10 років граєте у футбол або ведете канал на YouTube, означає не просто заповнити графу. Ці дії говорять дещо про вас. Вони можуть переконати рекрутера в тому, що у вас є почуття колективізму або, наприклад, навички роботи в Інтернеті. “Молоді студенти повинні говорити про це. У них є певна частка скромності з цього приводу, і, крім того, вони не завжди усвідомлюють, що мають навички, які потенційно можна передати.

Визначте свої сильні сторони

Також рекомендується контекстуалізувати діяльність, якою ви займаєтеся, у зв’язку з роботою, яку ви шукаєте. Як те, чого ви навчилися, може стати в пригоді компанії, до якої ви звертаєтеся? “Залежно від посади, якщо є зацікавленість у висвітленні якогось аспекту цієї діяльності, не соромтеся. Якщо ви займаєтеся балетом чи грою на скрипці, рекрутер вважатиме, що ви дисципліновані та вмієте приймати обмеження. Це заспокоїть компанію, яка може побоюватися кандидата, що не приймає її кодекси або ієрархію. Звісно, робота в команді не має нічого спільного з технічними навичками чи вченим ступенем, але це одна з поведінкових якостей, які на ринку праці на вагу золота, незалежно від того, чи претендуєте ви на посаду продавця-консультанта у 20 років, чи фінансового керівника у 40.

Зробити крок назад і звернутися по допомогу

Як бачите, складність полягає в тому, щоб визначити якості, яких ви набули внаслідок своєї діяльності і які допоможуть вам знайти роботу. Для цього ви маєте знайти підтримку. Ви можете звернутися до друзів, родичів або тренера і запитати їх, що принесла вам ваша діяльність і як вона може допомогти вам у роботі, яку ви шукаєте. Також не варто соромитися відвідувати молодіжні форуми з працевлаштування, такі як Всеукраїнський молодіжний форум. “Це можливість дати їм розповісти про себе і дати їм зрозуміти, що вони набули навичок. Це допомагає їм зробити крок назад і набути впевненості.

Складання резюме

Після того як ви зібрали всю необхідну інформацію, саме час приступити до написання резюме. У консультанта молодіжного форуму є пропозиція: “Якщо резюме порожнє, чому б не розмістити резюме і супровідний лист на одному аркуші паперу? У резюме ви можете навіть дозволити собі трохи розійтися, але будьте обережні, щоб не потрапити в пастку написання величезними реченнями. Краще дотримуватися коротких пунктів”, – підсумовує Анна Ілончук.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
02.09.2023
Додано
04.11.2022
Переглядів
34588
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Інші записи

Перейти до блогу
Морські перевезення контейнерів
Морські перевезення контейнерів - це найпопулярніший спосіб транспортування вантажів на великі відстан...
19.04.2024
202
Які види зернових Україна планує постачати на світовий ринок
Україна – один із провідних виробників зернових культур у світі. Вона виробляє та експортує значну кіл...
22.03.2024
240
Аналіз популярних за країнами онлайн-слотів від Reviewer
Гемблери обирають слоти, відштовхуючись від коєфіцієнта та цікавого геймплея. Великий асортимент в онл...
12.03.2024
252