Підтримка українців від фонду Pin Up Foundation

Підтримка українців від фонду Pin Up Foundation
Зміст:

Після того як певні території нашої країни були звільнені від окупації, місцеві жителі опинилися у скрутному становищі. Деякі з них втратили житло, роботу й джерело постійного доходу, хтось потребував товарів першої необхідності й медикаментів. Підтримати постраждалих від війни громадян нашої країни взялися волонтери й професіонали фонду Pin Up Foundation, який активно та оперативно надає гуманітарну допомогу тим, хто цього найбільше потребує. На офіційній сторінці фонду в Instagram можна знайти вичерпну інформацію щодо того, мешканці яких прифронтових і найбільш постраждалих населених пунктів України вже отримали гуманітарну допомогу від команди фонду.

Місія здійсненна: яку допомогу від PinUp Foundation вже отримали українці

Регулярна допомога українцям, які постраждали внаслідок війни – це головне завдання фонду PIN-UP Foundation. З останніх гуманітарних ініціатив, які вже вдалось здійснити:

  • для жителів Херсонщини та Харківщини встановлені вуличні укриття, які можуть захистити від ударної хвилі, уламків, а також смертоносних елементів касетних снарядів;
  • гуманітарна місія на території села Новоосинове, що розташоване в Чернігівській області;
  • масштабна рятувальна місія до Херсону після підриву росіянами Каховської ГЕС;
  • для жителів Харкова закуплені й доставлені гуманітарні набори, плюс потрібне обладнання в пункти обігріву, а також для безперебійної роботи котелень й метрополітену;
  • лікарня «Феофанія» отримала медикаменти та гігієнічні набори.

Також варто згадати, що одним із проектів в рамках волонтерства Pin Up є «Line-Up», що передбачає закупівлю, розподіл, а також адресну доставку наборів з товарами першої необхідності для тих українців, які мешкають на прифронтових територіях. Завдяки роботі волонтерів проєкту в 71 населений пункт було доставлено 97 тонн гуманітарної допомоги.

Основні програми фонду Пін Ап

За час свого існування благодійний фонд PIN-UP Foundation 15 тисяч наших співгромадян, які постраждали від воєнних дій, отримали необхідну допомогу. І на цьому команда фонду не планує зупинятись. На сьогодні в рамках фонду діють наступні програми:

  • Покоління “У”, яка націлена на організацію евакуаційних та реабілітаційних рейсів до Європи для дітей з України;
  • “Пульс Нації” – програма, що передбачає визначення потреб у необхідному обладнанні медичних закладів та закупівлю медикаментів та витратних матеріалів;
  • “Рука допомоги” – це програма, яка спрямована на надання волонтерської допомоги особам з інвалідністю, пенсіонерам, багатодітним сім’ям. Також в рамках цієї програми здійснюється оцінка та моніторинг потреб ВПО та людей, які постраждали від воєнних дій в Україні та закупівля й розподіл гуманітарної допомоги;
  • Програма “Нова Країна” спрямована на підтримку сфери цивільного захисту, захисту населення та території від надзвичайних ситуацій, діяльності та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а також рятувальної справи, діяльності аварійно-рятувальних служб.

Волонтери фонду і надалі планують масштабувати благодійність Pin Up й допомагати ще більшій кількості співвітчизників, які цього потребують найбільше. Слідкувати за новинами та діяльністю фонду можна на офіційній сторінці в Інстаграмі.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
25.02.2024
Додано
25.02.2024
Переглядів
274
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Як вибрати ідеальні високі шкарпетки під ваш образ: поради та рекомендації
Для любителів спорту, активного способу життя та тих, хто цінує комфорт під час фізичних тренувань, ви...
12.04.2024
205
Площа Незалежності: найкращі місця на майданчику та цікаві факти
Площа Незалежності (Майдан Незалежності) - це центральна площа Києва, столиці України. Тут є багато ці...
10.04.2024
215
Модульне будівництво: революція в архітектурі та будівельній галузі
Модульне будування – це інноваційний підхід до будівництва, який полягає у виготовленні окремих секцій...
09.04.2024
213