Забезпечення паливом: технічна складова

Забезпечення паливом: технічна складова
Зміст:

Бензин, ДП, мастила, газ тощо використовують не лише для продажу через власні мережі АЗС. Є велика кількість компаній, яким пально-мастильні матеріали потрібні для щоденної роботи. Через це багато керівників намагаються встановити автономні паливороздавальні комплекси. У цьому процесі надважливою є саме технічна складова, і далі ми розкриємо певні її нюанси.

Загальні моменти 

Ціни на обладнання для АЗС і нафтобаз залежать від його призначення та технічних можливостей. Головним компонентом будь-якої заправної станції є паливороздавальні колонки. Вони можуть відрізнятися залежно від того, для якого нафтопродукту призначені:

 • ДП;
 • бензин;
 • керосин;
 • газ;
 • олива;
 • рідина Ad Blue.

З урахуванням цього все більшого попиту набувають суміщені паливороздавальні колонки. Вони дозволяють оптимізувати процес обслуговування, а також раціонально використати площу заправного комплексу. Являють собою модульну систему, що об’єднує дві колонки або більше. Завдяки такій конструкції здійснюється відпуск кількох найменувань. У каталозі представлені мобільні колонки, які можуть використовуватися, наприклад, на бензовозах або у віддалених місцях, і стаціонарні – саме ті, які ви часто бачите в мережах АЗС.

Зверніть увагу

Щоб ефективно використовувати ПРК, знадобиться допоміжне обладнання. Наприклад, важливо купити метрошток для нафтопродуктів. Цей метрологічний прилад допоможе інвентаризувати залишки на складі, що потрібно і для звітності, і для планування закупівель. Використовується для вимірювання рівня такого середовища, як-от:

 • пальне;
 • мастило;
 • інша рідина (наприклад, так звана підтоварна вода).

До кожної ємності перед її введенням в експлуатацію додаються індивідуальні калібрувальні таблиці. Вони необхідні для розрахунків, які остаточно визначають кількість продукції. Перед тим як робити вимір, на відрізок метроштока, який планується занурити, наноситься шар спеціальної пасти, чутливої до води. Вона сприяє зміні кольору на поверхні, після того як здійсниться контакт із нафтопродуктом, що вимірюється. 

Для повноти результату прилад треба декілька хвилин потримати в рідині. Якщо працюєте зі світлими нафтопродуктами, використовуйте метроштоки чорного кольору, адже так краще відстежувати рівень матеріалу, що вимірюється.

Великий вибір товарів

У каталозі компанії вам пропонуються:

 • сумісний механічний дихальний клапан – з одного боку, використовується для підтримання оптимального газового тиску в резервуарах, зберігання нафтопродуктів, з іншого – знижує ризики виникнення пожежі, адже захищає систему від потрапляння полум’я та іскор;
 • люк замірний – саме через нього здійснюється вимірювання рівня рідини за допомогою метроштока або рулетки (вона ефективно використовується на вертикальних резервуарах);
 • фільтр із водовідділенням – необхідний для очищення нафтопродуктів;
 • ареометр – за допомогою цього приладу здійснюється вимірювання щільності (рівня густини) пального й нафтопродуктів, які заливаються в спеціальний циліндр, виготовлений зі скла.

Також ви можете купити різноманітні комплектації насосів, трубопроводи, шланги, роздавальні пістолети, контролери та інші елементи та вимірювальні прилади. У магазині вам нададуть не лише доступ до широкого асортименту, але і якісний сервіс. Отже, не зволікайте, консультуйтеся з менеджерами кампанії, які допоможуть вам зробити вибір обладнання. Також вам пропонуються послуги з обробки метала:

 • лазерне нарізання як листового матеріалу, так і труб;
 • згинання;
 • фарбування.

Якщо ви хочете бачити ваші операції з пальним, витрати, залишки нафтопродуктів, встановіть систему онлайн-обліку, яка є власною розробкою компанії. Вона допоможе в керуванні бізнесом.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
12.03.2024
Додано
12.03.2024
Переглядів
239
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Як вибрати ідеальні високі шкарпетки під ваш образ: поради та рекомендації
Для любителів спорту, активного способу життя та тих, хто цінує комфорт під час фізичних тренувань, ви...
12.04.2024
205
Площа Незалежності: найкращі місця на майданчику та цікаві факти
Площа Незалежності (Майдан Незалежності) - це центральна площа Києва, столиці України. Тут є багато ці...
10.04.2024
215
Модульне будівництво: революція в архітектурі та будівельній галузі
Модульне будування – це інноваційний підхід до будівництва, який полягає у виготовленні окремих секцій...
09.04.2024
213