Пиццерия в городе Херсон

Фильтры
Название
Адрес
Средний чек
Просмотров
Рейтинг
угол Патона, улица Шенгелия 340 395 4.6/5
Херсон, ул. Шпигеля, угол Патона 593 515 4.2/5
Херсон, ул. Комкова 73б 516 526 4.9/5
улица Комкова, 89, Херсон, Херсонская область, Украина, 73009 534 505 4.7/5
Херсон, пр. Ушакова 35 574 468 4.7/5
Херсон, ул. Греческая 51 359 484 4.4/5
Херсон, ул. Черноморская 22А 546 514 4.2/5
Херсон, пр. Святых Кирилла и Мефодия 18 566 536 4.9/5

👀 Другие категории в городе Херсон

Какие заведения есть в городе.
Бар
18
Кафе
82
Кондитерская
27
Кофейня
8
Онлайн ресторан
1
Паб
8
Пиццерия
8
Рестораны
204

📝 Что можно добавить?

Содержание:

Атмосфера міста

Херсон — це чарівне місто на півдні України, розташоване на березі Дніпра. Історія Херсона налічує понад 2 тис. років і було воно засноване ще греками на початку VI ст. до нашої ери.

У Херсоні збереглась неймовірна кількість різних пам’яток історії. У місті знаходиться “Корабельний музей”, музей архітектури та побуту, який має назву “Старий Херсон”. Крім того, у місті можна відвідати і краєзнавчий музей, а також музей творчості.

У Херсоні велетенська кількість чарівних парків та скверів. Можна прогулятися по набережній Дніпра та насолодитись прекрасним видом та чарівною атмосферою. Херсон здатний привабити не тільки туристів, але й місцевих мешканців йому вдається захоплювати кожного дня. Неймовірна кількість ресторанів, кафе, нічних клубів та багато чого іншого. Місто живе, як вдень, так і вночі.

Архітектура вуличок просто неймовірна та різноманітна. Вона поєднує в собі різні стилі та різні епохи. У місті можна побачити давньогрецькі споруди, наприклад залишки фортеці, яка була зведена греками на берегах річки Інгул.

Розташування та популярність

Більшість піцерій розташовані саме в центрі Херсону. Нові піцерії знаходяться близько до берега Дніпра. Звичайно можна побачити популярні заклади і за межами центру міста та найбільше все ж зосереджено саме в центральній частині.

Піцерія — ідеальне місце для туристів аби перекусити та провести час. Після прогулянок набережною та відвідин різноманітних історичних пам’яток, посидіти і поїсти смачної піци завжди приємно.

У гугл-картах не тільки легко та зручно знаходити нові заклади, в них можна також знайти відгуки та фото клієнтів. Майже кожен клієнт виставляє оцінку закладу, тож можна побачити оцінки від 1 до 5 зірочок.

Загалом відгуки досить приємні та дуже категоричних майже немає. Кожен заклад все ж різний, але абсолютно поганих з неймовірною кількістю негативу майже що й немає.

Графік роботи

Кожен заклад виставляє свої правила та часи роботи. Та загальна більшість з них працюють з 9-10 ранку та до 8-9 вечора. Найбільший потік відвідувачів звичайно ввечері та в обід, та зранку також заходять деякі жайворонки.

Меню та ціни

Меню у подібних закладах найрізноманітніше. Нові страви дуже часто бувають навіть краще ніж популярні. Піца — це така страва, яку дуже важко зіпсувати неправильною начинкою, адже кожна начинка особлива по-своєму.

Ціни також різноманітні. Звичайно є й дорогі заклади з цікавими та екзотичними стравами. Недорогі — можуть запропонувати вам перелік вже звичних для вас начинок та страв:

  • начинка з сиром ( від 70 грн);
  • начинка з м’ясом ( від 120 грн);
  • начинка з морепродуктами ( від 160 грн);
  • начинка для веганів ( від 150 грн).

*ціни приблизні, все залежить від закладу*

Не варто забувати і про напої:

  • кавові (від 35 грн);
  • сік (від 30 грн);
  • коктейлі (від 50 грн);
  • алкоголь (тут ціни дуже відрізняються тож важко сказати).

Додаткові страви окрім піци також є частими опціями у меню. Десерти: морозиво, кексики тощо. Подібні заклади розраховані на ваш найкращих відпочинок та гастрономічне задоволення. Найкращі заклади можна знайти всюди, адже називати їх так можна тільки після того, як скуштуєте кухню.