Піцерія у місті Тернопіль

Фільтри
Назва
Адреса
Середній чек
Переглядів
Рейтинг
Тернополь, ул. Протасевича 22 584 549 4.8/5
Тернополь, ул. Черновола 11 486 559 4.8/5
Тернополь, ул. Даниила Галицкого 4 353 485 4.3/5
Тернополь, ул. Евгения Коновальца 9 597 509 4.5/5
улица Максима Кривоноса, 6в, Тернополь, Тернопольская область, Украина, 46002 465 533 4.3/5
Тернополь, бул. Шевченко 23 338 495 4.9/5
Тернополь, ул. Гетмана Мазепы 1 577 493 4.9/5
Тернополь, ул. Сагайдачного 1 355 539 4.3/5
Тернополь, ул. Коперника 7 343 496 4.4/5
Тернополь, ул. Збаражская 1 421 577 4.7/5
Тернополь, ул. Злуки 47 487 565 4.5/5
Тернополь, ул. Cагайдачного 8 329 606 4.5/5
Тернополь, бул. Тараса Шевченко 25 547 520 4.5/5

👀 Другие категории в городе Тернопіль

Які заклади є у місті.
Бар
27
Кавʼярня
7
Кафе
56
Кондитерська
6
Паб
4
Піцерія
13
Ресторани
245
Суші
2

📝 Что можно добавить?

Зміст:

Атмосфера міста

Тернопіль – одне з найкращих міст Західної України, яке увібрало в собі традиції Галичини та красу Поділля. Славиться своєю файною архітектурою та дружніми людьми. Чарівне місто з чарівною історією. Природа Тернополя захоплює своїм неповторним колоритом та спокоєм. Це хоч і велике місто, але від нього віє спокоєм та затишком.

В центрі міста розташовано багато гарних церков та фонтанів, які прикрашають територію.

Це місто чудово поєднує у собі минуле, теперішнє і майбутнє. З його чарівними спорудами з різних епох: від модерну до старої церковної архітектури.

Перлиною Тернополя без сумніву є став, що знаходиться в самому центрі міста. Заради того аби побачити цю красу люди приїжджають з багатьох куточків України. Цей ставок ровесник самого міста! Та й взагалі прогулюючись набережною можна натрапити на бруківку викладену ще за часів поляків на Україні.

Саме місто наче переносить тебе у часі, ти гуляєш цими вуличками і наче поринаєш у атмосферу іншого сторіччя.

Як і у більшості Західних міст України на території Тернополя можна знайти навіть справжній замок. Це все надає неповторної автентичності місту, його важко сплутати з чимось іншим.

Старовинні церкви, більшість з яких пережили ще другу світову війну і досі мають той самий первинний вигляд що і багато років тому.

Якщо прогулюватися вулицями Тернополя то можна натрапити на пам’ятники не тільки діячам культури, а й звичайні повсякденні сценки. Як ось, одна з досить відомих скульптур – «Випадкова зустріч». Західний меценат подарував місту статую з двох подружок, які сидять на лавці і про щось говорять, та мисливці за металом вкрали одну подругу і тепер інша жінка залишилась сама самісінька. Та мешканці міста і туристи не дають їй нудьгувати, а складають їй компанію аби сфотографуватися або просто відпочити.

Розташування та популярність

Майже всі нові та старі піцерії розташовані у центрі Тернополя. Біля самого ставка та вже між основними будинками. Звичайно де-не-де можна знайти і піцерію і поза містом, та все ж популярні заклади зосереджені саме в центрі.

Піцерія це ідеальне місце для проведення часу з сім’єю та друзями. В такому спокійному і тихому місті віє атмосферою затишку у закладах.

Піца – це страва для багатьох, тож не дивно, що поласувати смачненьким ходять великими компаніями та парами. Відгуки та фото клієнтів можна знайти не тільки на сайтах, а й на Гугл Картах, адже там одразу зазначаються не тільки контактні дані закладів, але й навіть меню.

Відгуки звичайно різняться, але загалом всі залишаються задоволеними. Оцінки звичайно не всі високі, але варто підбирати найкращі саме для вас заклади.

Графіки роботи

Щодо графіків роботи, то всі зараз підлаштовані під комендантську годину. Ні один заклад не працює після її початку, тож ви точно не зможете засидітись допізна, а потім не знатимете що робити.

Комендантська година в місті Тернопіль діє з 23:00 до 05:00. Заздалегідь плануйте вашу зустріч враховуючи ці фактори.

Меню та ціни

Зазвичай у піцеріях крім піци є ще багато найрізноманітніших страв, які можуть вам сподобатися. Це не тільки десерти і морепродукти, це може бути і домашня кухня також. Ціни також різняться, недорогі заклади можна знайти на околицях міста, в центрі все ж ціни бувають трошки вищі.

Піцерії мають широкий асортимент:

  • піца з сиром (від 67 грн);
  • піца з м’ясними інгредієнтами (від 150 грн);
  • піца з гострою начинкою (від 120 грн);
  • піца з особливими начинками (від 150 грн).

Піцерії також пропонують:

  • дитяче меню (від 60 грн);
  • гарячі страви (від 150 грн);
  • ділові обіди (від 180 грн);
  • пасти та салати ( від 145 грн).

Також у закладах подають напої та десерти, алкогольні напої та інше. Можна натрапити на цікаві акції у різні святкові дні, або у дні річниці відкриття. Взагалі ціни досить різні тож знайти найкращі та недорогі заклади все ж можна, якщо добре пошукати.