Детский сад «Теремок», №513

💬 Отзывы

Тетяна Олександрівна
Садочок задовольняє всі потреби моєї доні, яка третій рік ходить з задоволенням! Дякую вам Юріївна, Сергіївна, Олександрівна, Федорівна, Миколаївна і всім причетним до виховання моєї малечі. Ви найкращі!!!
24 октября, 2023
Косенко Оля
Найкращий державний дитячий садок у який дитина ходить із задоволенням. З першого дня залишалися на цілий день не було ні сліз ні істерик. Завжди приходить додому щаслива, вихователі приділяють багато уваги дітям. Зранку Маша іде із однією зачіскою, ввечері повертається з другою. І все це завдяки золотим рукам вихователів, які не лиши навчають дітей але й дивляться за їхнім зовнішнім виглядом. Незважаючи на велику кількість дітей у групі вихователі завжди приділяють їм увагу. Дитину в садочку навчають, постійно проводять розвиваючі заняття, фізкультура, музика та інше. Неодноразово організовували свята для дітей від яких малеча отримає лише задоволення. З упевненістю можу рекомендувати дитячий садочок. У ньому завжди всі на своєму місці і директор і вихователі про що свідчить результат їхньої роботи та моя щаслива дитина після повернення з садочку.
22 октября, 2023
Марія
Ольга, Ви маєте вогняно- рудий колір волосся? Ви, якщо я не помиляюсь, живете за адресою проспект академіка Глушкова. І доньку свою Ви до садочку не водите. Раніше - так ( водили до цього садочка), а зараз Маша вже школярка. Дивно, що свій відгук про садок 513 Ви видаєте в теперішньому часі. І чомусь наприкінці жовтня. Можливо, це тому, що в середині жовтня Ваша подруга, вихователька Світлана Федорівна на роботі скалічила маленьку дівчинку Владиславу. Оля, Ви своїм дописом вирішили підтримати і відмазати Федорівну? Так їй це не потрібно. Ви самі знаєте, що її кришують люди, набагато впливовіші ніж Ви. Вже вона все розрулила: директорка сказала, що дівчинка сама собі горлянку роздерла, а на Федорівну наклеп зводила. Тому дівчинка боїться і досі не відвідує садочок, а Світлана Федорівна не боїться і ходить до садочка. Оля, Ви ж з Федорівною живете в одному під'їзді і є подругами. Відкрийте таємницю, Свєта вже видала свою доньку заміж? Люди подейкують, що Федорівна свою доньку з п'яти років готувала до заміжжя, її в романах не обмежувала ( зараз їй 22). Хотіла стати молодою бабусею. Коротше кажучи, син у мене є: 30 років йому, хокеїст, футболіст ( в Динамо-2 грав). Вероніка (донька Федорівни) якщо любить спортсменів і має охоту, то нехай скаже. А Ви мені напишіть.
29 ноября, 2023
Ольга Лисенко
Шановна Марія (він же Віктор) - Ви дуже цікава особистість, бо мандруєте від сайту до сайту зі своїми безглуздими відгуками з березня місяця, обливаєте брудом людей та намагаєтесь цими вашими повідомлення самоствердитися. Якщо Ви чимось або кимось конкретно незадоволені, підійдіть до тих людей і скажіть їм в обличчя. А писати оці казочки не треба! Чи Ви вважаєте, що хоч хтось повірив чи сприйняв серйозно ваші несенітниці. Треба мати повагу до себе та сміливість звертатися до людей особисто!
5 декабря, 2023
Марія
Мене звати Марія. Ольга, з березня може Ви пишете казочки? Шановна Марія ( він же Віктор ) - це звернення свідчить про наявність у Ольги, ознак біполярки. Ольга, відгуків про садок 513 дуже багато, і звідки Вам відомо, що ніхто не вірить в їх достовірність?
10 декабря, 2023
Ольга Лисенко
Шановна Марія (він же Віктор), коли ж Ви вже заспокоїтесь? Не має Вам спокою в житті, Вам приносить задоволення в соціальних мережах обвинувачувати людей, писати наклепи на батьків, яких Ви навіть не знаєте. Повідомляю Вам, що мама, яка написала попередній допис, ніколи не жила і не живе у вашому районі. Так що трохи Ви помилились! Але твори Ви пишете гарні, явно Ви десь журналістом підпрацьовуєте!
4 декабря, 2023
Марія
Ольга, чому Ви кажете, що я не маю спокою в житті? Ви трішечки помилилися. Я вже давно самоствердилась, бо маю: гарну пенсію ( за вислугою років), сина ( талановитий спортсмен), чоловіка ( єдиний і неповторний), майно... Я проти наклепів, тому якщо я отримаю про Вас, Ольга, достовірну інформацію, то обов'язково її оприлюдню.
10 декабря, 2023
Ольга Лисенко
Дуже дивно, що людина, яка має гарну пенсію, талановитого сина та неповторного чоловіка, сидячі на пенсії, цікавиться особистим життям працівників закладу, батьків, отримує достовірну інформацію про це, а потім її оприлюднює?
18 декабря, 2023
Ольга Лисенко
Шановна Маріє, буду чекати оприлюднення інформації, яку Ви отримаєте. Дуже цікаво!!!
18 декабря, 2023
Марія
Ольга, а хто Ви така, щоб я Вам вірила? Схоже, що Ви брешете. По базі 109 затребуйте дані і зрозумієте, що мені надали достовірну інформацію. Дивно, що Ви, Ольга, не можете вирішити до кого звертатися: до мене, або до якогось Віктора. Хворієте? Звідки Ви знаєте в якому районі, місті чи селі я живу? Хворієте? Ольга, Ваше твердження, про те що: " ця мама не живе У ВАШОМУ РАЙОНІ", викликає лише посмішку і схоже на маячню незрілої дівчинки. Ольга, а чому Ви вирішили, що (за вашою легендою: Марія, він же Віктор) підпрацьовує журналістом? Чому не публіцистом? Чому не новелістом? Чому не трактористом? Чому не геодезістом? Ольга, я ніколи не підпрацьовувала. Завжди працювала за основним місцем служби: криміналіст. Ольга, я дійсно не знайома з Вами, тому не знаю, хто Ви така. Де Ви живете? Де Ви працюєте? Ви знаєте когось з садочку 513? Вихователька Світлана била і калічила свою вихованку Владу?
10 декабря, 2023
Ольга Лисенко
Шановна Маріє, то давайте познайомимося! Запрошую Вас на зустріч, бо якось не зручно спілкуватися в соціальних мережах, коли не бачиш обличчя людини!
18 декабря, 2023
Марія
Ольга, якщо я сказала, що в садочку 513 вихователька з помічницею катували дитину, то це я поливаю людей брудом? В садочку з цього приводу була поліція? Була. Скалічена дитина ( Владислава) була? Була. Вихователька (Світлана) била Владу? Била. Якщо Ви в це не можете повірити, то це, мабуть, тому, що Ви дітей не маєте. Мабуть, Ольга, Ви ніколи з дітьми не працювали, тому і не сприймаєте серйозно слова скаліченої дитини.
10 декабря, 2023
Людмила
Я, Людмила Дмитрівна, звільнилася з любимої праці з віком 69 років. Праця важка, велика відповідальність.Ви,Віктор нагадуєте путіна. Той также бреше, і до чого не притронеться, все смердить. Колектив садочка не заслуговує такої зневаги. Господь Вам судія.
5 июля, 2023
Марія
Ласкава Людмила Дмитрівна, я не знаю хто такий Віктор. Але інформацію яку він оприлюднив, особисто я перепровірила. Виявляється, він не брехав як Путін, а казав правду. Жінки, які незаконно знаходились на посаді "Вихователь" були звільнені. Юлія Миколаївна Довженко була звільнена? Миттєво. Юлія Петрівна була звільнена? Миттєво. А завгосп Валентина Григорівна була звільнена? Сама миттєво звільнилася, бо в своєму котеджі, краще жити, ніж в тюрмі. А Господь нехай судить не тільки Віктора, а наприклад і виховательку Світлану Федорівну і її помічницю Оксану, які дворічну дівчинку катували і покарані за це не були. Чули про цю трагедію? В жовтні сталася ця трагедія у Вашому улюбленому садочку. Чи не чули? Впевнена, що Ви про це чули. Ви могли б від себе ще багато свідчень додати. Але навіщо воно Вам треба. Кому оре чужеє горе... Наступного разу, Людмила Дмитрівна, перед тим як висловлювати свою думку, оперуйте фактами, і розповідайте людям про все, що Вам відомо. Це буде і цікаво і корисно для суспільства.
27 ноября, 2023
Аліна
Садочок 513- найкращий!! Пішли сюди по рекомендації родичів, і жодного дня не пожалкували. В садку гарні умови: гарний ремонт, оновленні майданчики, на території безпечно, меню садочка теж вражає- воно збалансоване і корисне. З першого дня до діток всі були уважні- жодна дитина не залишалась без уваги. Моя дитина завжди після садочка була охайна, сита і з захватом розповідала про те що вони робили( порошки, розмальовки, ігри на майданчику). Не дивлячись на те, що ми пішли в садок 2021 році коли вже була пандемія, Юлія Миколаївна скидала фото і відео дитячих забав. Навіть тоді ми не були відрізані від життя в садочку. Потім коли почалась війна, колектив садка теж не опустив руки- і разом з батьками обладнали сховище, щоб у наших діток було гарне дитинство. Також дуже часто влаштовують свята( піжама вечірка, веселі старти, свято весни і багато-багато інших), всі прикраси вихователі роблять власноруч, вигадують конкурси і ніколи ніхто з персоналу садочка не сказав, що треба кудись гроші. В зимку коли були відключення світла, то наші кухарі приходили до початку робочого дня для того щоб встигнути приготувати нашим діткам їжу. За період війни в нас були всі вихователі садка, і всі вони приймали діток як своїх рідних. Ніколи я від своєї дитини не чула, що вона не хоче йти бо до неї погано відносяться, або обділена їжею, або ще щось. Дуже класний колектив, я ще не зустрічала щоб в одному садку були люди які живуть своєю справою!! Завдяки співробітникам ЗДО 513 у моєї дитини класне дитинство. Дякую Велике за, Ваш, труд. П.С. А всім не задоволеним рекомендую розмовляти і будувати довірливі відносини з дитиною, щоб потім не було страху розповісти батькам, що щось не подобається!!
28 июня, 2023
Світлана
Гарний садок, вихователі чудові, турботливі. Завідуюча завжди і у всіх питаннях приходить на допомогу. Дитині подобається садочок. Навіть у такий тяжкий час влаштовують діткам розваги. Постійно проводять цікаві заняття, майстер-класи з фотозвітами для батьків. Фізкультура найулюбленіша у моєї дитини, кожного вечора розповідає, які нові вправи їх навчили робити.
22 октября, 2023
Іванна
Віктор, яка причина вашого такого негативного ставлення до персоналу садочка 513? Особливо до Юлі Миколаївни, тому що навіть по батькові невірно вказали! Хочу розпочати саме зі знайомства з цією неймовірно позитивною, щирою та усміхненою Людиною( з великої літери). В 2021р віддала свою дитину в яслі,коли навколо плач дітей, які не вміють самостійно говорити,їсти, ходити на горщик,а в памперси, коли під час сну впісюються, треба всіх перевдягти,погодувати,вийти на прогулянку привчити до горщика, зрозуміти що хто хоче, заспокоїти-Це все вартує набагато більше ніж освіта,на яку Ви вказуєте,але можна все це зарахувати як 2вищі освіти,пройшовши таку працю з дітьми!Малеча при відкриті садочку із задоволенням хотіла йти при умові,що там буде саме Юлія Миколаївна. Ті заняття, свята та сили вкладені в наших дітей, відношення до них і до батьків, важко десь знайти, особливо в державних закладах, це потрібно мати велике добре серце і любов до дітей, яка у Юлі Миколаївни присутня завжди.Спостерігаючи за роботою вихователів Ольги Юріївни та Юлі Миколаївни,які настільки креативно та цікаво проводять час з дітками вкладають душу та свій досвід, кожного дня щось нове :фізичні навантаження,ліплення,малювання, навчання,танці та ігри на вулиці, змагання, свята і майстер-класи,хочеться не тільки подякувати за таку важку роботу з невгамовними дітьми,а побажати терпіння,наснаги та здоров’я! Ще велика подяка дирекції садочка за гарно підібраний доброзичливий з професійним ставленням персонал,а також за можливість відвідувати під час війни,оскільки присутнє укриття.
21 июня, 2023
Валентина
У нас в цей садочок ходила старша донька, тепер і син. Як на мене, то тут найкращі вихователі! Дітьми дійсно займаються, розвивають, всередині групи маленька сімʼя, яка живе прекрасним життям. Діти йдуть в садочок із задоволенням, на прощання обіймашки з вихователями - кращого і не може бути!
20 июня, 2023
Світлана
Мені прикро, що Ваші дітки не змогли оцінити залу, але моя дитина із великим задоволенням там займається. Юлія Миколаївна ще з ясель привчала наших дітей до фізичного виховання, влаштовувала естафети. Відео звіти батьки регулярно отримували. І дійсно зала дуже гарна та інвентар новий, але ремонт робили за бюджетні кошти.
19 июня, 2023
Антон Васильович
У мене в цей садочок ходить 2є дітей. Дуже задоволені і діти і я. Гарний заклад. Багато працюють з дітьми, купа занять і розваг. Багато звітують батькам. А негативні коментарі тут - необгрунтована брехня і маніпуляцію. Доволі примітивна.
16 июня, 2023
Антон Васильович
Судячи з коментарів "Віктора" (імовірно, що це не справжнє ім'я) це хтось із ображених або зависників з середини колективу. Негативні коментарі "Віктора" - ахінєя. У мене туди 2є дітей ходять і все нормально. З дітьми все добре. Є укриття. Садок працює в війну. Вихователів і так не вистачає. А коментарі хто і де колись працював - це взагалі дно і немає ніякого сенсу.
16 июня, 2023
Наталія
Хочу теж відстояти і підтримати вихователів і директора #513 Людмилу Михайлівну! Моя дитина з таким щастям біжить в садочок, з гордістю приносить малюнки або якісь поробки, завжди погодована (а вона перебірлива дещо у їжі), і головне завжи з усмішкою! Кожен з вихователів, і рідна нам Юлія Миколаївна, і Ольга Юріївна, і Юлія Петрівна, і Світла Федорівна, та й взагалі хто хоч раз був з нами - у всіх відношення до моєї дитини як до своєї! Жодного конфлітного або хоча б спірного моменту у нас не було з самого початку , як ми ходимо у садочок (вересень 2021 р.)! Моя дитина приходить з усмішкою з садочка і так йде зранку, навіть не виникає проблеми залишити її! І теж підтверджую, що ніхто ніколи нічого не вимагав купити, полагодити, зробити і т.д.! Думки звичайно у всіх батьків можуть бути різні і люди подобатися можуть теж різні, але те що описав Віктор ну просто абсолютна неправда! Не може бути у нього все аж так, а у нас зовсім інакше! 513 садочок - найкращий з усіх (а у нас був досвід інших садочків), ми наших вихователів любимо і будемо захищати якщо потрібно! Облити брудом, та ще й неправда - це соромно!
16 июня, 2023
Тетяна Олександрівна
Ніколи не думала, що коментарі можуть наробити біди! я ходила в цей садок, саме тому тепер сюди ходить моя дитина! моя донька ходить в садок 513 з задоволенням, подобаються заняття, прогулянки ! нарікань до вихователів, завідуючої чи іншого персоналу садочку ніколи не було. Юля Миколаївна і Ольга Юріївна, Світлана Федорівна,Юля Петрівна, Марта Миколаївна, помічник вихователя Василівна , Григорівна ніколи не було проблем -завжди на питання відповідають,дають поради по проблемі(зі сном, поведінкою).проводять заняття- скидають нам фото, і повірте видно що ті поробки роблять діти. Людмила Михайлівна ніразу не натякнула нам на те що ми маєм шось купити, зробити ,тощо. Вважаю всі коментарі від Віктора просто наклепом ! ганьба вам!!!!! не розумію хто вас на таке наштовхнув, але прошу вас схаменіться! ви лишаєте наших дітей без вихователів!!!! Ми своїх вихователів і садок будемо відстоювати!!!!
16 июня, 2023
Софія
ДНЗ 513 Теремок - наш улюблений, найкращий садочок! З першого дня дитина ходить до садочку із задоволенням! Вихователі допомогли навіть з привчанням до горщика, ні разу не виразивши своє невдоволення, а навпаки підтримали і маму і дитину. Завжди привітні вихователі, охоче допоможуть порадою мамі, завжди опікуються як почуває себе дитинка в групі. Купа всебічно розвивальних занять щодня: фізкультура, образотворче мистецтво, математика, співи, танці, патріотичне виховання. Вихователі чуйні, турботливі, талановиті. Дійсно на своєму місці. Відчувається атмосфера любові, всі діти чисті, охайні, доглянуті. Багато проводять часу на свіжому повітрі. Навіть вибаглива до їжі дитинка каже, що йому смачно. Моя пошана і вдячність вихователям Ользі Юріївні та Юлії Миколаєвні! Дякую за вашу важку щоденну працю і вагомий внесок у виховання та всебічний розвиток наших діток!
16 июня, 2023
Віктор
Коли починаєш аналізувати інформацію, щодо ситуації яка коїться в ДНЗ 513 (Київ), то це можна охарактеризувати тільки одним словом-ЖАХ. Якщо б на посаду "Вихователь" була зарахована тільки одна людина, яка немає педагогічної освіти, то це можна було б списати на " технічну помилку", необачність чи неуважність. За інформацією громадськості, на посаду "Вихователь" була зарахована Юлія Петрівна В., яка не навчалася ні в педагогічному коледжі, ні в педагогічному університеті. Була допущена до виконання обов'язків вихователя лише тому, що була подругою та нянею сина заступниці директора (Оксани Сергіївни). Як виявляється, цей випадок є не унікальним, а традиційним. Зважаючи на те, що ще, мінімум одна людина, яка працює вихователькою, немає педагогічної освіти. Це- Юлія Петрівна Д.. Юлія Петрівна не навчалася ні в педагогічному коледжі ні в педагогічному університеті. Однак, отримує зарплатню і працює на посаді "Вихователь". Здавалося б, це неможливо навіть з моральної точки зору. Спробуйте, хоча б заради інтересу, влаштуватися працювати в заклад освіти ( державний чи приватний) не маючи педагогічної освіти. З вами навіть розмовляти не будуть. Але в ДНЗ 513(Київ)-це можливо. Якщо Юлія Петрівна В.-це креатура заступника директора Оксани Сергіївни. То Юлія Петрівна Д. - це людина, якою опікується особисто директор ДНЗ 513(Київ) Людмила Михайлівна. Можливо, Юлія Д. працювала нянею в родині Капустян, і завдяки цьому зараз працює в ДНЗ 513 вихователем, не маючи педагогічної освіти? Ні. Виявляється, чоловік Юлії Д. був чиновником в Міністерстві освіти і науки України. А Юлія Д. водила сина до цього садочку. Отож чоловік, виконуючи забаганку Юлії Д. (яка немає педагогічної освіти) домовився з директором ДНЗ 513 Людмилою Михайлівною і " сделка состоялась".
26 марта, 2023
Тетяна Олександрівна
Віктор, мою дитину Юлфя Миколаївна Д.(як ви кажете без освіти педагога) навчає 2 рік, і я вам скажу відверто небуло жоооодного разу жооодного преценденту чи нарікання на її відношення до роботи, до дітей і до методів виховання. Всім відомо, що зарплата вихователя, помічника вих. не настільки манить молодих дівчат йти працювати в садок. А наші вихователі просто з відкритою душею до дітей! (Нехай з неповною освітою, але з щирим серцем) . Хіба погано робити зарядку на свіжому повітрі під музику, хіба погано саджати маленький городик, зіба погано вчити історію, географію, математику ? Хіба бажання розвивати маленьких може хтось засуджувати? Ви пишете дурню, через яку наші діти можуть залишитись без классних вихователів!!!!!!!
16 июня, 2023
Віктор
Наші діти тільки через багато часу після випуску з цього садочку почали розповідати про весь жах з яким вони стикалися. Хоча це і не дивно. Взяти хоча б той факт, що в садочку працювала Голубчук Оксана. Ця людина починала свою діяльність як манікюрниця-педикюрниця. Ходила вона зі своїм інструментом заробляти гроші і до цього садочку. І директора, і виховательок, і помічниць вихователів прикрашала. З часом вона зрозуміла, що вигідніше отримати офіційну посаду. Зарахувалася на посаду виховательки, не маючи освіти, (в 35 років). За особистим бажанням і протекцією директорки. (Виявляється таке можливо). Перебуваючи в декреті отримала педагогічну освіту. І з часом, як бонус від директора, отримала посади: методист та психолог. Прикро, що методист (Оксана Сергіївна) використовуючи власну посаду і вплив, а при цьому нехтуючи безпекою та майбутнім дітей сприяла зарахуванню до штату спеціалістів жінку ( облишимо моральний бік справи), яка немає освіти. Вовченко Юлія не навчалася ні в педагогічному коледжі, ні в педагогічному університеті. Я не здивуюся, якщо за участі цієї "Виховательки" станеться надзвичайна подія, до відповідальності вона притягнута не буде. Бо має великий авторитет. Не педагогічний. Інший. Протизаконний, але більш значущий - в очах директора і методиста.
24 марта, 2023
Тетяна Олександрівна
Вікторе, нащо ви такий гріх берете-такі наклепи на людей? Невже ваші діти випустились і так довго носили в собі цей тягар несправедливого відношення вихователів? Невже ваші діти проробили таку колосальну роботу - розшукали цілі досьє на кожного з вихователів, склали все до купки і.... саме в березні вас зірвало і ви почали протягом місяця писано дурню про Наш чудесний садок і його працівників! МИ БУДЕМО ВІДСТОЮВАТИ НАШИЗ ВИХОВАТЕЛІВ!!!!
16 июня, 2023
Віктор
Майже всі діти після цього садочку навчаються в школі 132. І відгуки про їх дошкільну підготовку від вчителів погані. Хоча це і не дивно. Директор садочку 513 сама за освітою вчитель географії і немає уявлення про виховання дошкільнят. І вихователькам надає перевагу за дивними критеріями. Люди кажуть,наприклад, що вихователька Світлана Федорівна вже багато років виконує свої обов'язки лише номінально, по пів року ігноруючи роботу. Сконцентрувала свою увагу на волонтерській діяльності. Там платять їй по 40 тисяч гривень на місяць. Вигідно.
12 марта, 2023
Тетяна Олександрівна
Ви навіщо поливаєте брудом людей? Може ви в розвідці працюєте(так файно про всіх все знаєте. Хто кому і скільки платить, хто де у кого і на кого працював). Наш садок найкращий-саме тому наші діти йдуть з задоволенням до своїх вихователів!
16 июня, 2023
Олена
вікторе, цікаво, скільки вам потрібно було часу для того, щоб придумати стільки маячні?
9 июня, 2023
Вікторія
Другий рік моя дитина відвідує цей садочок. Жодного разу не було ніяких скарг на вихователів або нянь від мого сина. Читаючи коментарі від Віктора, в мене просто шок з його слів. Хочу стати на захист вихователів, яких обливають брудом, всі вони якоюсь мірою брали, або на даний момент займаються вихованням моєї дитини. Це прикрасі вихователі які вкладають в наших дітей тільки найкраще.Моя дитина ходить в даний садочок як на свято.
20 июня, 2023
Світлана
Вікторе, щось не зрозумілі ваші мотиви, чого ви хочете досягнути ціми коментарями? Мої двоє дітей зараз відвідують цей садок і я вважаю його найкращим, так як піклуються і займаються дітьми в ньому навіть приватні садки не можуть похизуватися. Можливо ви підете отримаєте педагогічну освіту, влаштуєтесь вихователем і покажете як треба виховувати дітей?
16 июня, 2023
Микола
вікторе, підкажіть, що ви приймали, пишучи такі цікаві історії?)
9 июня, 2023
Віктор
Також, багато наших знайомих ( окрім нас) були незадоволені їжею, яка пропонувалась дітям. Коли завхозом була професійний повар Людмила Дмитрівна тоді їжі всім дітям вистачало. І якість, і різноманітність раціону харчування були ресторанні. А коли директор Капустян почала приводити свого онука- школяра харчуватися в садок, і коли теж саме дозволила робити і медсестрі і нянечкам (харчувати в садочку своїх дітей- школярів), а ще директор вимагала щоб їй і медсестрі торби додому пакували... Звісно, що завхоз не могла виконувати злочинні накази і була звільнена. Потім її обов'язки почала виконувати оператор машинного прання Кудихай Валентина, яка до цього багато років працювала в наливайці ( генделі) на Деміївському ринку. От тоді, Валентина Григорівна, поринувши в рідну стихію ( відібрати, розбавити, розділити) , все почала робити на радість директору Людмилі Капустян. Натомість, чужим дітям їжі вже почало не вистачати, майже на сухпаї перейшли.
9 марта, 2023
Ольга
Дитині подобається у садочку група Берізка,і це головний показник відмінності дошкільного закладу!Вихователі (ні до кого не має жодної претензії)проводять свої заняття в ігровій формі кожного дня -діти постійно вчаться чогось новому. Щоденно проводяться також різні рухливі заняття: музичні, хореографічні, фізкультурні, гімнастика, рухливі ігри.
21 июня, 2023
Тетяна Олександрівна
Боже , Вікторе, ви в своєму розумі? Ви пишете маячню . (Дуже дивно, шо все так файно про всіх знаєте. Може й ви на Деміївській повз ту наливайку не раз проходили? Хто і скільки вам заплатив, щоб таку дурість писати про людей? Хто дав вам право обливати людей брудом?) В нас прекрасний садок, донька ходить другий рік з задоволенням. Ви нащо мою дитину лишаєте без вихователя?
16 июня, 2023
Віктор
Ми були приголомшені коли директор Капустян сказала що потрібно зробити ремонт фізкультурної зали. Ми зібрали шалені гроші, капітальний ремонт ми зробили. Директор Людмила Капустян обіцяла, що зарахує на роботу двох фізруків. Набрехала. Фізруків не було. Занять не було.
8 марта, 2023

📝 Ваш отзыв

Ваша оценка:

🤔 Что известно про место?
Есть свободные места:
Да

Творческие кружки:

Актерское мастерство Аппликация

Спортивные кружки:

Детский фитнес Танцы Футбол

Преимущества:

Логопед Медицинское сопровождение Видеонаблюдение для родителей Отдельная территория
🤔 Оценки от родителей
Критерий Оценка
⭐️ Общий рейтинг
3.8/5 - (Оценок: 14)
👩‍🏫 Воспитатели/Учителя
4.69
🏫 Состояние комнат/классов
4.37
📓 Руководство
4.28
🥗 Питание
4.95
В избранное
Проверено модератором
Адрес: Киев, просп. Академика Глушкова, 20 На карте
Телефоны: (044) 526-41-25
Форма собственности: государственный
Категория:
Город: Киев
3.8/5
На основе 14 отзывов
Обновлено
02.01.2023
Добавлено
02.01.2023
Просмотров
2470

Другие заведения в городе Киев

Сервис доставки рационов

Публикации

Пророщенные зерна: польза, как употреблять, отзывы
О пользе пророщенных зерен нам рассказывают только в 21 веке. На прилавках магазинов все чаще можно ув...
29.03.2023
1081
Рецепт яблочного пирога, тающего во рту
Вероятно, у многих аромат домашнего пирога с яблоками ассоциируется с теплом, уютом, спокойствием и се...
02.04.2024
354
Декларация с семейным врачом в Украине
В наше время все больше людей задумываются о своем здоровье и хотят получить качественную медицинскую ...
30.05.2023
532