Символ Франції, який обожнюють у всьому світі. Круасан вже вигадали більше ніж 300 років тому в Австрії, тому за походженням він виходить саме звідти.
Без начинки, з різними наповнювачами, шинкою, сиром. Зараз таке різноманіття круасанів на будь-який смак, але як його їсти правильно сьогодні дізнаєтесь.
Всі хлібобулочні вироби їдять руками ламаючи по шматочку, але етикет дозволяє споживати круасан виделкою з ножем.
Якщо ви замовляєте круасан з начинкою, то звичайно, зручніше ним ласувати буде виделкою, щоб ваші руки залишились чистими.
Їсти круасан виделкою дуже просто. Потрібно розрізати його на маленькі шматочки та смакувати.
Ви приходите в ресторан і замовляєте до філіжанки кави круасан, але як його правильно їсти? Щоб у вас не виникали більше такі питання зараз розповімо.
За правилами етикету круасан їсться декількома способами:
Зазвичай у Франції їдять круасан руками, а столові прилади використовують, щоб доповнити його маслом чи джемом.
Французи живуть для того, щоб їсти, тому у цій столиці гастрономічного світу прискіпливо ставляться до їжі. Вони обожнюють всі хлібобулочні вироби, тому хліб має бути обов’язково на їхньому столі.
Традиційний французький сніданок складається з щойно приготовлених круасанів або багетів та чашечки кави, а для дітей – какао. Тому це так званий ритуал, сходити вранці в булочну та взяти найсвіжішу випічку додому. Але якщо ви захочете поснідати в самому закладі, то без проблем. У більшості закладів є кавовий апарат, тому ви посмакуєте круасаном і пройнятися всією атмосферою Франції.
Якщо ви думали, що цей виріб вигадали у Франції, то це не так. Коріння його пішло з Австрії ще з 13 століття. А в другій половині 19 століття круасани з’явились і у Франції. Австралійка Марія-Антуанетта взяла шлюб із французьким королем Людовіком XVI. Вона наказала кухарям навчитись випікати круасани й незабаром вони стали популярними і поза палацом.
І з 1839 року почався найбільший сплеск зацікавленістю цим виробом. Колишній австралійський офіцер відкрив першу у Парижі пекарню, де продавали круасани.
Але, все-таки можна назвати круасани і французьким виробом. Австралійці дали круасанові форму місяця, а французи змінили тісто і вже удосконалили рецепт виробу, який є так популярним і на сьогодні.
Круасани можна знайти, майже, в кожній кондитерській або кав’ярні, але де в столиці з’їсти найсмачніший, зараз розповімо.
Круасан Frou коштує – 110 грн, а з мигдальною начинкою – 160 грн
Круасан класичний – 65 грн, з шоколадом або джемом – 87 грн.
Ціни коливаються від 65 грн до 139 грн.
Круасан запав в серденько людям по всьому світі, мабуть, своєю простотою, але і своєю особливістю. Ви його можете приготувати вдома із різними начинками або без нічого. Французи знаються на їжі, тому недарма, круасан вони їдять щодня. Тому не соромтесь їсти його руками та насолодитись виробом на повну.