6 місць, які обов’язково треба відвідати у Берліні

6 місць, які обов’язково треба відвідати у Берліні
Зміст:

Берлін – столиця Німеччини, наповнена як старовинною архітектурою, так і сучасними хмарочосами. Кожного дня сюди приїжджає тисячі туристів з метою подивитися усі красоти міста. Тому ми зібрали для вас підбірку найкращих місць, які обов’язково потрібно побачити у Берліні.

Бранденбурзькі ворота

Розпочнемо з найголовнішого і усім відомого символу Берліну – Бранденбурзьких воріт. Пам’ятка є однією з найвищих будівель Берліну та знаходиться прямо у центрі міста. Бранденбурзькі ворота несуть за собою велику історію та багато цікавих фактів. Пам’ятка, побудована у 1791 році, вважається започаткуванням так званого берлінського класицизму. На даний момент «берлінські ворота» символізують мир та об’єднану Німеччину. Кожного дня її відвідують тисячі туристів, фотографують та насолоджуються її красою та величчю. Для гарних фотографій радимо відвідувати Бранденбурзькі ворота ввечері, тоді біля будівлі не так багато людей і є можливість зробити фото без інших туристів у кадрі.

Рейхстаг

Не менш популярним місцем для туристів є Рейхстаг. Знаменита будівля у Берліні, де раніше засідав державний орган Німеччини – Рейхстаг Німецької імперії, а на сьогоднішній день там розміщений Бундестаг. Простими словами – «Верховна Рада Німеччини». Пам’ятка несе за собою велику історію, реконструкцію та багато інших цікавих фактів. Відвідавши її, ви будете вражені архітектурною особливістю цієї будівлі та красою німецьких прапорів, які майорять на вітрі.

Берлінських зоопарк 

Будучи у Берліні, обов’язково завітайте до зоопарку. Берлінських зоопарк вважається одним з найбільших у Європі та налічує близько 20 тисяч мешканців. Радимо виділити на похід до нього цілий день, адже територія дуже велика і щоб обійти та розглянути все, потрібно багато часу. Берлінський зоопарк надає можливість зайти у вольєри до різних тварин та погодувати їх. Також ви зможете відвідати справжні тропіки, де побачите багато унікальних птахів, які ходять по стежкам і навіть зможете доторкнутися до них. Ще однією особливістю цього місця є алея з берлінськими ведмедиками, які символізують країни. Серед ведмежат є і наша країна.

Замки в Потсдамі

Улюблений палац прусського короля Фрідріха Великого у всезагальній доступності для відвідування туристів. Замок входить у всесвітній список ЮНЕСКО та вважається однією з найвідвідуваніших пам’яток Німеччини. Завітавши туди у вас буде змога насолодитися архітектурою будівель, прогулятися величезним парком та садибою, відчуваючи себе дворянином. Знаходиться він не у Берліні, а у сусідньому місті Потсдам. Доїхати до нього можна на метро з Берліну.

Kulturkaufhaus Dussman

П’ятиповерховий книжковий магазин у 

Берліні точно не залишить вас байдужими. Тут ви знайдете:

  • багато цікавих книг;
  • диски з фільмами та музикою;
  • канцелярію;
  • сувеніри;
  • та інше.

У магазині налічується більше 100 тисяч книг різних жанрів на різних мовах. Найбільш підходяще місце, щоб відпочити від активного руху Берліна та надихнутися творчою атмосферою.

Фірмовий магазин «Ritter Sport”

Це місце підкорить серце кожної солодкоїжки. Заходячи у магазин, ви ніби  потрапляєте у шоколадне царство. Тут ви зможете приготувати власний шоколад з додатками на ваш вибір або придбати вже готовий.

Автор
Каріна Туленіна
Оновлено
18.03.2023
Додано
18.03.2023
Переглядів
761
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
У час війни в Україні у 2024 році бюро перекладів відіграє критично важливу роль
У час війни в Україні у 2024 році київське бюро перекладів МакроГлобал відіграє критично важ...
07.02.2024
226
Як доставляють товари з Китаю літаком?
Китай являється виробничим гігантом. Його потужності виробництва охоплюють усі сегменти промисловості....
02.02.2024
234
13 Найнесподіваніших Фактів Про Покер, Які Вам Потрібно Знати
Улюблений гравцем онлайн Ліга Казино і офлайн, покер — це навички та стратегії. Багато людей перетвори...
19.12.2023
259