Які меблі потрібні для салону краси

Які меблі потрібні для салону краси
Зміст:

Дизайн салону краси має бути привабливим та ергономічним. Інтер’єр – це обкладинка і водночас помічник. Кожен клієнт, зайшовши в салон, повинен одразу розуміти, куди він прийшов і які послуги тут надають. Тому добре опрацювавши начинку свого салону, власник зможе надалі розраховувати на успіх. Меблі для салону краси дозволять виділити різні зони, забезпечать зручні умови для якісної роботи майстрів, а також повноцінний комфорт для клієнтів.

Види меблів

У салоні обов’язково мають бути облаштовані різні зони. Залежно від них у тій чи іншій частині приміщення встановлюються крісла перукарські, косметологічні, манікюрні, масажні столи, дивани та крісла для відпочинку та зручного очікування, тумби та стелажі для розміщення інструментів та матеріалів.

Загалом кожен салон, незалежно від того, чи використовується він як перукарський, манікюрний, косметологічний або як центр, де надаються різні види послуг, повинен містити такі зони:

  1. Для працівників. Тут розташовуються шафки для одягу та особистих речей, тумби, столи, стільці, стійка адміністратора.
  2. Для клієнтів. Тут мають бути розміщені комфортні м’які дивани та журнальні столики для зони очікування, вішалки та дзеркала при вході в зону обслуговування, шафки для особистих речей та ширма у масажному кабінеті тощо.
  3. Для декору. Сюди входять тумбочки, полички, стелажі, які призначені не для зберігання робочих аксесуарів, а розміщення зразків матеріалів, фотографій з актуальними стрижками, ваз з квітами, декоративних світильників та інших інтер’єрних речей.

Ресепшн

Правильно розташовані меблі у поєднанні з ексклюзивним дизайном приміщення можуть виділити ваш салон із числа конкурентів. Особливу увагу варто приділити зоні адміністратора, в яку клієнти прямують насамперед. Без перебільшення ресепшн відіграє дуже важливу роль, тому що впливає на перше враження, а також через цю зону клієнт виходить із салону. Тому зона адміністратора має бути вільною і не захаращеною. У той же час, меблі тут потрібні, як мінімум для адміністратора і клієнта, що можливо прийшов на запис. Стійка адміністратора неодмінно оснащується різними функціональними поличками та ящиками, щоб видимі горизонтальні поверхні були максимально вільними. Тут не завадить приділити увагу брендовій атрибутиці та розмістити на стійці логотип та слоган, чи навіть замовити дизайнерську стійку, яка буде відображати мету вашої компанії.

Автор
Олег Таранов
Оновлено
27.12.2022
Додано
27.12.2022
Переглядів
260
Час читання
хв
Поширити

Коментарі

Ваша оцінка:

Інші записи

Перейти до блогу
Загадка середземноморської Європи – Албанія
Яскраві краєвиди, смачна їжа, вишукані пляжі, розкішні бутики-готелі та все це за доступними цінами, з...
29.01.2023
219
Вирішили замовити піцу в Тернополі – обирайте перевірений сервіс
Піца - це одна з найпопулярніших страв світу, кулінарний феномен, який не залишить байдужим нікого. Цю...
29.01.2023
205
Найкращі бари Києва
Столиця України славиться своєю кількістю барів та ресторанів, в Києві вам точно не прийдеться довго ш...
28.01.2023
240
Telegram-канал