Погоджуєтесь, що їжа може багато сказати про країну? Гарячі мексиканці полюбляють перчену їжу, постійно усміхнені американці не можуть жити без солодкого, а запашні, смачні та різнобарвні страви обожнюють гостинні українці.
Якщо ви вирішили відсвяткувати Різдво в українській хатині, то ласкаво просимо в ЯРЕМЧЕ – обов’язкова зупинка традиційної прикарпатської кухні. Зі словами «Куди піти поїсти?» та «Смачні заклади в Яремче» починаємо їстівний тур.
Історична спадщина захована в ароматі цього ресторану:
В меню представлені також закарпатські та італійські страви. Фірмові страви від шефа, до прикладу, форель в панцирі з солі. Завітайте з сім’єю або з друзями, але якщо ви вирішили пообідати самі, то компанію вам складуть карпатські краєвиди, старовинні ліси та бурхливий Прут. З природою харчування в Яремче стане незабутнім.
Ресторан нагадує справжню гуцульську хату. Вишиті рушники, сорочки, запах дерева – вмить затамовують подих українською історією. До того ж ввечері вас зустріне жива музика, адже виступи музик відбуваються регулярно. Гарне сервірування та великі порції:
Ці страви дадуть приємне почуття ситості. Ціни – помірні, а добре навчений персонал милозвучно і якісно допоможе обрати комплексні обіди чи вечерю.
Після пішої прогулянки по Карпатському національному природному парку, відкрийте для себе ще одне кафе, де можна смачно поїсти в Яремче. Заклад, як кажуть місцеві, один з перших фаст-фудів у цьому місці. Але не поспішайте пропускати цей текст. Називають «фаст-фудом», бо тут можна дешево і ситно поїсти, а от страви – оригінальні українські з усіх українських можливих.
В меню представлені:
Деруни звичайні, гуцульські, з грибами, м’ясом, закордонні дерунчики – найбільша окраса закладу. В Україні все частіше відкриваються кухні різних країн світу, а в «Derun United» справді по-українському.
Аби дістатися до цього привітного закладу треба пройти зелене озеро з лебедями та нутріями, відвідати вольєрне господарство, а потім ще завітати до джерела з мінеральною водою. І тільки після побаченого направляйтесь на «Ведмежу гору», аби поласувати традиційною їжею. З побаченого: є дитяче меню, наливки власного виробництва, чуйний персонал та фотолокації для приємних спогадів. В меню присутні і вегетаріанські страви, і з м‘ясом:
Погодьтеся, звучить так смачно, що вже зараз хочеться опинитися з налисничком в роті та виглядом на гори й озера.
Українська домашня кухня залишиться на язику після подорожі в прикарпатській колисці – Яремче. Ходить легенда, що на західній Україні жив князь з двома синами: Микулою і Яремою. Микулі князь подарував ті території, де тепер Микуличин, а Яремі – де славнозвісне Яремче. Можливо, це той самий Ярема пробігав повз ароматні деруни та пляцки 200 років тому. Хто знає!